Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oszlik a csapat?
ÁRULÓ
Nem olyan kényelmes mint a busa, sportosabb és szomjasabb
Sumiét figyelemmel kisértem évekig, könnyebben kerozik mint a busa ezért a szita..
Soha semmi baja nem volt..
Na ki az angoloknál az első helyezett?
http://motorosfamily.blog.hu/2...
Üdv Uraim!gondolkodom egy ZX -12-es vásárlásán.Az ügyben érdeklődnék hogy az utasnak mennyíre kényelmes,mik a tapasztalatok,kell-e valamire figyelni a szokásos dolgokon kívül?Olvastam kisebb kormányszitálásrol,ez mennyire igaz,gátloval megszűnik teljesen?
Kössz előre is a hasznos infokat!
...és akkor a "mérges madarakról" nem is beszélve!
Mindent velem reklámoznak manapság
sziasztok meg maradt alkatrészek eladók
fejidom 20e
dob 12e
lámpa 4e
Kiszedted?
Én vettem egy frankó kis töltőt és hihetetlen kis szerkezet. Jelez mindent, villog, csilingel
Képlékeny a dolog mert még nem tudom, hogy mi legyen a vége. Muzzytól idáig csak egy kipufogó érkezett. Mást nem vettem tőlük.
Utcára csinálunk egy kis vadmalacot
Az idei évben a "múzeumot" szeretném méltó szintre emelni
Ok
Rendben köszönöm!
A kormányteló engem is érdekelne!Szia Bird!A verseny 12-ed mit tud?Minden adat érdekel,meg Muzzy cucc gondolom van benne?
Ok! Akkor majd szólok amikor nálam lesz a motor és készítek pár fotót!
Bird
Részemről nincs későn mert az enyém is még a nagy átalakítási projektben van.
Döme!
Jelenleg téli felkészítésen van a motorom és amint visszakapom, akkor természetesen készítek képeket! De az majd vmikor februárban lesz
Köszönöm a válaszokat. Bird tudnál fel tenni pár képet hogy hogyan néz ki nálad?
Nekem Hyperpro szettem van, a rögzítője a tanksapka körüli gyári fekete lap helyére kerül.
Én a verseny 12-esre raktam egy Extreme Tech-est amit a Danger Bikes-nál vettem jó régen. Felrakása nem sok időt vett igénybe a szerelőnek és azóta is teszi a dolgát. Az utcain soha nem volt kormánygátlóm és nem is éreztem a hiányát.
Garázsba minek
Villanyakra kellett egy bilincs segítségével rögzíteni és több fokozatban állítható.

http://bellissimoto.com/Extrem...
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy rakott e már valaki 12re kormánystabilizátort és hogy milyet meg milyen módszerrel?
Előre is köszönöm a választ!
Dettó!
Szintén!
És boldog új évet
Kellemes karácsonyt kívánok