Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyenlőre nálam is a zx 12 a befuto,csak az asszony fog nyavajogni hátul... ,de majd megszokja vagy megszökik...
vegyel inkabb zx12 vagy zzr1400..az xx tul nyugis motor s ismerve teged menet kozben elalszol rajta
Ugy tervezem hogy 1 hengerről lehuzom a gyertyapipát.....
biztos nem bánnád meg
Szia! Én szinte csak 2 személlyel megyek. Nem olyan "vaskos" az utasülés, mint pl. egy zzr1400-en, de panasz nem volt eddig rá, egész jó a szivacsozás és a szövet sem csúszkál. Nekem az első villa ültetése után volt szükség a telóra, előtte nem tapasztaltam különösebb szitálást, egyszer fordult elő egy lámpás gyorsulásnál, hogy kopptól koppig csapott a kormány, de az az ültetés után történt gátló nélkül ( viszont ez nem szentírás, csak személyes tapasztalat, de már 2008 óta meg van a gép )
Veréb kolléga
sok lesz az xx a cbr600 után..
Néztem már XX-et is,még nem döntöttem...
még tavaly márciusban eladtam,600-as CBR-el toltam végig a szezont,de sajnos kevés a kicsike...,amugy nagyon jo kis motor.
Bagoly mondja verébnek...
Sziasztok.
Van egy kosár bontott 12-es cuccom,váltó,kuplung,ilyesmik,ha valkinek kell valami jelezze.... köszi !
Jaj. Azt nem
akkor marad a hagyomanyos modszer
annak nem éri a lába a lábtartót
Huga esetleg?
na épp ilyen nyugis motorozásnál,nekem régi busám volt,suminak zx 12r,
elmentünk telitankkal mindketten ,utasokkal, mire visszajöttünk kawa üres,busa majd félig volt. Igaz nem azonos a tank kapacitása de vagy 2 literrel többet szívott százon a nagy ninja.. Fordulaton az ment jobban,nyomatékból meg a busa..

Amúgy meg azt kell venni ami tetszik,mindegy mennyit eszik.
pici fiatal van
Nalam 2008ban hajszalon mult hogy k5 busa vagy zx12..vegul is nem bantam meg.
most mar ha megkerdezik tolem milyen motorom van azt mondom egy motor van a vilagon a tobbi robogo ...s mindezt a 12es forumon
Na jó legyen. bár a nevedben a sorrend tetszik(csak viccből)
De azert egy busa na..
Na egy kicsit megpezsdült a fórum
Hát az az igazság, hogy hosszú távon bizony kicsit kényelmetlen hátul, legalábbis a lányom szerint., de az is igaz, hogy kétszeméllyel lassú tempóval elöl is fárasztó.Én még 150 km-nél többet nem tudtam megtenni megállás nélkül, de hát melyik gyorsasági a kényelmes, egyik sem. A szitálásról nem tudok nyilatkozni mivel még nem tapasztaltam., pedig én is húztam már neki koppig a gázt.A fogyasztásról meg annyit,hogy mértem már 6.1 litert is igaz extrém körülmények között(szakadó esőben max 90 km/h sebességgel).Egy biztos, hogy nem bántam meg a megvételét, mert fantasztikus élmény rajta motorozni.Ennek a fórumnak a teljes átolvasása után döntöttem el, hogy ilyen motort veszek.Sok sikert neked is hozzá, ha ezt választod. Biztos hogy nembánod meg.
magassarku
vagy magas asszonyka
hová lett a busa?
én csak padka mellett tudtam megállni vele
Bár megjegyzem a zx12 bitang egy bestia kár hogy ennyire túrasba ment át mint zx14..
Gyáva nyuszik