Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek!

Tavaszi pókháló takarítás ( "szél befúvatással") majd a maradékot mosóban való eltávolítása hadművelet, kipipálva :P
a szép időnk volt délelőttől, bár a fekete arany flaszter még még mindennek mondható volt csak melegnek nem.... így a döntögetés még picit várat magára, de az érzés.....
Sziasztok.Eladnam ezt a ledes zx12r hez tartozo hatso lampamat.A lampa tokeletesen mukodik,index is van benne.En visszaraktam a gyari piros lampat,ezert nekem folosleges mar.
*átépitéshez

Ugy tudom 2002-töl passzol!
Üdvözlet emberek! Van egy elado villahidam kawa zx12 höz magas kormányra való árépitéshez!
Irányár 33.000 Ft
Érdeklödni: info@t-folientechnik.de

Boldog uj évet!
nem, nincs gond... csak csúszik XD
vigyázok az uj fényezésrte :))
Halihó mindenkinek!

A téli motoros jelentkezik, igen idén is szörnyen csúszik a hideg flaszter ;) ezt megállapítottam!
Lehet, de van olyan szémét aki mindig itt van! Fájt megint az igazság ugye.... Segédmotoros .......!
Ja és Lévai Attiláék kérdezték tőlem, hogy milyen eredményeket értél el az Osztrák bajnokságban, mivel irtad valamikor még, hogy csak te ott indulsz mert a Magyar bajnokság és főleg Kunmadaras az egy szar....!
C.R az Czinder Róbert!
Télen a szél mindíg ide hordja a szemetet.
Segédmotorocska ez csak, ez sokszor bebizonyosodott Kunmadarason is, igaz ott "Súlyos" ember ült rajta! De idén Lacházán 09.13.-án már könnyű és többszörös Magyar bajnok C.R. alatt is fáradtnak tünt, 9.9-es idő és 235 Km/h sebesség? Ezt az adatokat 1 öreg K2 GSX-R 1000 gyári blokkal is tudta ugyanúgy C.R. alatt!
És még ettől a motortól vannak úgy elszállva itt a Zx12 fórumon, VICC!
Hmmm....mikre van időd
azért a csíkozás árulkodik!
Mi készül?
5 éves tervben benne van , addig csak egy kis mókagép készül!
Szerinted?
Köszi
Fejlemény új gép ügyben? CB1000R?
Muzzy leömlő, Muzzy összekötő és Bodis GP dob. A Muzzy dobbal nem volt ilyen markáns hang
Uhh... ez kellene én nékem meg egy új váltó hozzá Tied a gépezet?
Ago mester keni vágja!Muzzy system van a Kawán?
Ejjj de jól szól!
http://youtu.be/6f7QCANUlYc
A lényeg, hogy nem véletlenül választottad! Nem lehet mindig 300-al száguldozni.
Hát igen, nagy, kényelmes, erős, de nincs meg a gázadásra a húúúúúúúúúúúúúú érzés
Látom már a képek között!
Mi lett a végső döntés Domi? Lesz/van motor?