Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom de RC8-at ne vegyél.
Srácok nekem is fenn van a zx12r em. Ne röhögjetek ki nagyon érte. Fekete zx12r. Törötként van titulálva. Képeken látszanak a hibák. Azon agyalok hogy lehet nem adom el. Csak jobb lenne könnyebre váltani. Szombathelyiekkel beszéltem. Ott van egy KTM RC8 1.9milaert. 700ba akartak beszamolni ugy hogy elmondtam mi a baj. 454kmre van. Megkertem oket hogy mivel nem kis táv,ezért csinálok pár képet. Utána egyből csak 500ezer lett. XD még ha 650et mondtak volna vagy 680.azt mondom bánja a fasz. XD de 500.... xD na mind1 láttam van papiros sérülés mentes váz 150ezerért. Agyalok hogy?megveszem. Hogy max esztétikai hiba az idomon mert már szinte mindent kicseréltem rajta. Kb majd 1 millánál vagyok sok apró faszságokkal. Szerelőm azt mondta hogy nrm akar ez a motor engem. Egyszerűen nekem nem tudom. Űltem k8as gixxeren k2 gixxeren r1 en zx9r en honda cbr 1000rr en. Hát zx12r kényelemre mindent vitt. R1 az kuka xD k8 meg a cbr az tetszett még. Zx12r nekem jo poziciora meg minden deeee nem tudom kevés. Most 1el kissebb fogas kerék van elől. Agyalok hogy 3 al nagyobbat rakok még hátra. Lesülyesztettem most 1cmel az elejét a hátsó rugos tagot full koppig keményre hadd riszáljon. Tetszik a rohadék de néha tul nehéznek és lomhának tűnik. Ezert is gondoltam az RC8 ra vagy vagy meg van fenn hasznalton az arany fekete zx12r ujabb modell. A pofája nagyon tetszik. Még az jol esne. :( tiszta dilemma. Csajomis babát akar meg most vesz autót de faszom ősszel házat veszünk ha minden jol megy. Most mi a kurva istent csináljak.?
Nyugalom, attól lenyugszol!
Eladod? Ezt nem vágom. Még csak most vetted!
Na majd csörgök
Szia! Nekem is ez lenne a gondom.Szelepfedéltömítés csere és a gyertyákét is ki kellene,biztos ami biztos. Olyat hallottam,hogy a leszedésnél óvatosan,csillag formában kell leszedni a tömítést,mert tökömtudja milyen anyagból van a szelepfedél és nehogy az élek sérüljenek,mert akkor fennmarad a jelenség.A jeladómat szépen megcsináltam,onnét már nem jön. Nekem is a bal oldala,valamint a jobbon is látom már,de az lehet a kanyarodás miatt,"átfolyt".
Már írtam kawazsolti-nak :)
" De most megint bizsereg ez az érzés "
- ha komolyan gondolod, beszélhetünk róla!
Ez biztos, csak a fránya szerelem ne lenne a ZX iránt.
Persze az is számít, hogy jó lenne, ha olyan helyre kerülne, ahol megbecsülik.
Volt már 3 db 12-es is a garázsban egyszerre és nem rossz látvány
Gondolkoztam azon, hogy építek egy 12-est turbóval, de aztán letettem róla. El is adtam az utca 12-est, mert szinte semmit nem mentem vele.
De most megint bizsereg ez az érzés
Nekem bejön a GTR, de jelenleg még távolinak látom magamtól azt a stílust. Most készül az 1100-as ZZR-em, és az még mindíg megindítja a nyálelválasztásomat.
Megértem a problémádat, mert nekem még mindíg a "régebbi" vasak jönnek be. Spec az 1400-as ZZR se tetszik 100%-osan.
Kíváncsi leszek, hogy fogsz dönteni. Szerintem egy kényelmes, túrás vonallal nem fogsz rosszul járni, bármi is legyen az
Tetszik a GTR, de túl nagy.
Ezen túl viszont semmi nem jön be. Soha nem volt még ilyen, hogy nincs vágyaimnak tárgya.
Még egy ZX12 a garázsba?
Szia Domi!
Most akkor örülünk vagy sem?
Hmmm..egyébként azt hittem, hogy a V-Storm marad. Akkor mi lesz? Átváltasz choperra? Ne bassszzzz
GTR1400? Vannak szép példányok
Vagy valami lightos időszak következik? A 12-esed meseszép!
Még én is gondolkoztam rajta
Szia,
igen, elvitték. A másik motort.
Mindkettő felkerült a hírdetési oldalakra, a Vstrom pikk-pakk elment.

A Kawára is sokan jelentkeztek, de amíg nem tudom, hogy mi legyen utána, addig nem lehet üres a garázs.
Sikerült eladni Domi? Látom lekerült a hasznaltauto.hu-ról.
Hali!
Nekem lövésem sincs ezekről. Megmondom őszintén, hogy azt se tudtam, hogy lesz vmi rendezvény
Üdv Bird,

tudsz vmit a 06.27-ei Kawa-kanyarról
k...ra nem egyértelmű a Kawa honlapján leírtak alapján, hogy akkor most mindenkinek fizetős, vagy mi a fene, így, hogy összevonták a motorrevű programjával...
És simán vagy pasztával szoktad?
Szia!

Akkor ott valami nem sikerült jól! Jó párat cseréltem de ilyet hogy fél évente
Okéjjj. Meglesném már a gyűjteményt.
Elviekben azt mondanám, hogy júliusban tudunk rá egy görbe napot nézni
A 750-esek jelenleg szervízelésen vannak és szerintem kell 2-3 hét amire visszakerülnek
Semmi gond. Legalább kipihented magad.
Mikor lehet a még megmaradt Kawasaki garázst meglesni?
Hali!
Egy rutinos szerelőt tudok neked ajánlani! Nekem az egyik 12-esemnél jelentkezett ez a probléma és Fekti Tibi (fektigumi.hu) megoldotta.
Gyorsan, tökéletesen, hibátlanul. Csörögj rá és hivatkozz rám
Hali! Bocsika, de kicsit kikerültem az internet vonzásából. Kicsit pihentem és zúztam egyet az AC/DC-re Párizsban. Ba..tt jó volt Na meg vettem egy kis ladikot
Kütyüket már nem veszek, mert már csak egy ZX12R maradt a garázsban. Versenyszerű gyorsulás kilőve a csalók miatt, inkább más dolgokba tolom a pénzt.
De ezer hála, hogy gondoltál rám!
Jogos. Én is egyre kevesebbet motorozok és már hely se nagyon van a kedvenceknek, de amikor duruzsol a nagy Ninja akkor azért pezseg a vérem
Nah nem vagyok egy darabig és mi történik itt
Sajnálom, de értem amit írtál. Azért eléggé penge a gép!
helo
megfelelo tomitoanyag es kesz
Kawazsolti!Szia Köszi de nem cserélem ki mert fél év egy év után újra előjön ez már a 3. ami benne van és elég drága!Minden 12-es ilyen!Bal oldalt a jeladó fölött olajpára szivárgás!