Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Okés! ...a lánc csere érik, de lehet én cibálom túlzottan neki!
Tudod meló van :) Valamikor majd leugrom felétek és akkor összehozzuk majd a találkát. Remélem a gép jól muzsikál!
a hayabusa ellen építették, és ha jól vágom kunnmadáron próbálták.
eredményről nem tudok,
Nem hangzik rosszul
a canáry gépében fokolható vezérműtengelyek muzzy rendszer 2000-es elektronika PC sport légszűrő leledzett. 200 felett jobban ment
Nem kimondottan arra voltam kíváncsi, hogy versenyzel e ott , mert ismerem a véleményed az ott zajló eseményekről , hanem beszélgettünk volna egyet és közben ettünk volna egy nagy hambit! (Mióta 12-őm van zabálhatok, nem számít a súly! ) Lehet hogy én se jutok el oda , de azért rajta leszek a dolgon!
Ilyen rendszer volt a gépemen, a 2. tulaja rakta fel rá légszűrővel és beállított PC-vel. Mire hozzám elért a gép, már elkopott róla minden
Gyurika, írtam, akinek nem inge az ne vegye magára!
Csak nem Rám meg ÁGOra gondoltál?!? Mekkora KIRÁLYOK vagyunk hogy ennyi év után is még mindig ez a téma. Csak azért vádaskodsz még mindig mert konkrétumot nem tudsz felmutatni ,és most már nem is fogsz tudni, ezért ez örök rejtély marad. Szar lehet így meghalni, hogy nem tudod az igazságot. Ez van, törődj bele, ilyen az élet.
Üdv. V.Gy
Csak az a baj hogy egyesek barátai sosem csaltak, és közben ők csaltak a legjobban, sorolhatnám én is végig az egész bagázst! De felesleges beszéd az egész, így van, lerágott csont már az egész! És csak akkor jött mindig a gond amikor egyesek már nem tudtak nyerni, és mindenben kötekedtek, miközben ők voltak a legnagyobb csalók! De akinek nem inge az nem veszi magára!
Én arra gondolok, hogy ha egy ilyen versenyen teret adnak a csalásnak, akkor nekem nem kell oda pénzt hordanom és nem kell a szabadidőmet elpazarolni feleslegesen
És ezzel nem csak én vagyok így! Ezt már ezerszer kitárgyaltuk és most is azt vallom, hogy egy leírt versenyszabályzatot nem csak a versenyzőknek kellene betartani, hanem a szervezőknek és a szakágnak is betartatni! De ez Magyarország és itt másképp működnek a dolgok
Csak nem F.F69 fajtákra gondolsz?Kunmadaras egyre szarabb!SAJNOS!
ÁÁááá kizárt dolog!
Csalás, sumákolás, gerinctelen emberek. Soroljam még?
1-én Kunmadár?
Köszi az infót!
Én ott leszek az utolsó útján!
Sziasztok!

Akik szeretnének elköszönni szöllőtől azok jöjjenek május 5- én 14:30 -ra a Dunaújvárosi temetőbe :(

Üdv: Gaben
Részvétem mindazoknak akik ismerték, becsülték szerették őt Isten nyugosztalja
ugye ugye, a 600-as kanyarvadász muhaha.amive hátrányban vagyunk az az összsúly,és az ebböl eredö tehetettlenség..de cserébe+Le
Te még a parkolóban is a füleden szoktál kanyarodni
már a multkori talin is 200as volt fent, és azzal is lehet lapon közlekedni ;) igaz Bird? még 40 nél is
Részvétem Szöllő családjának!
háhá legkésöbb vasárnap újra feltámad a bestia főnix madár lefényezve :) már csak össze kell raknom :)
Részvétem.
Legyen neki könnyű a föld!