Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reméljük nem nagy a baj.
Ember! Ez hihetetlen! Még kell motoroznunk együtt... muszáj felépülnie a Mesternek! A baj bármikor beüthet, de pont vele, egy "őstizenkettessel"?!

Én szorítok érte ezerrel!
Bár a képet elnézve durva ütközés lehetett!
http://dunaujvaros.com/hirek/2...
Sziasztok,
Sajnos hivatalos információval még nem tudok szolgálni Szöllő állapotáról.
Amint tudok vmit közzé teszem, sanszos, hogy mi, itt újvárosiak tudjuk meg hamarabb a dolgokat ez ügyben.
Mivel ellentmondó infókat is olvastam, így azokban reménykedek, melyek biztatóak
Ne basssszzz!
Remélem, hogy nincs nagy baj!
Jobbulást az egykerék mesternek!
Akkor nekem sanszos, hogy kilőve. Vasárnap kacsákat etetek, meg veszek disznókat a vásárban
Régi tagok! Most tudtam meg hogy Szőlőt sajnos súlyos baleset érte! Ha vki tud pontosat kérem írjon.! Nagyon szorítok érted Szőlő kérlek gyorsan gyógyulj meg !
Bird,
vasárnap lesz a kanyar, Gyuri garázsánál talizunk 11 körül.
Esztergomi határátlépéssel tervezünk egy kisebb kanyart
rendben. Így lesz
Oksa! Tervezz nélkülem és max csapódok
ok, de nekem ma meg kell tudnom, hogy megyünk-e holnap, vagy akkor elnapoljuk legközelebbre
szal amint egyeztettem Atlantissal, hogy akkor mi is legyen tudatom
Majd én is csörgök hétvégén, hogy mizu. Előre nem tudok sajna tervezni a meló miatt
Ha megcsörgetnél, tudunk egyeztetni, hogy neked mikor és merre lenne a legjobb
70/9334053
Sajna nekem a vasárnap kilőve, ha nem jön össze akkor meg majd augusztusban .
egy újabb kérdés is felmerült:
lehetne a szombat inkább vasárnap?
ha igen, akkor Gyuri barátunk is tudna csatlakozni, illetve talán Bird-nek is lazább napja van, bár ezt szerintem még most ő sem tudja
Na srácok újra egyben a moci, úgyhogy részemről mehet a gurulás. Most már csak az a kérdés, hogy hol és mikor találkozunk.
hát persze, az volt a ráadás
Persze hogy jó volt a hangulat láthattál egy Hondát
hát ez a nagy kérdés
én csupán érdeklődnék, mert igazából mindegy merre megyünk, de a tavalyi közös gurulás jó volt és azóta szerintem mindenkinek vannak új élményei ( motorja ), szal biztos jó hangulatban telne el ez a szombat is
Na bazzzz+!
Hála istennek nem nagy a baj ezek szerint
Én még betegen is melózom, így nem tudom a hétvégét előre. Max a csapat után megyek
Igyekszem addig összefoltozni a kicsikémet, mivel hátulról elkaszáltak.Nem nagy a baj a törött idomon kívül csak egy kis olajszivárgást kell megoldanom, de van rá esély hogy addig elkészüljek vele. én mindenesetre szeretnék ott lenni.
halihó! merre is lenne az?
üdv Mindenkinek,
a jó múltkor beharangozott közös gurulásból lesz valami 11-én?
elvileg 20 fok körüli szép időt mondanak
üdv,
én hátul eleve csak 190-est használok, nem tartom értelmesnek a 200-ast
Dunlop D211 vagy D212 bevált, amíg van rajta felület tapad mint állat, a ringen is megállta a helyét, kétszeméllyel is lapon lehet vele fordulni.
az hogy 3500 - 4000 km után cserés, az meg a tapadás ára , addigra a szélét is le lehet nyalni rendesen
Sziasztok!

Segítségeteket kérem!
Érdeklődnék, hogy az itt fórumon lévő tagok milyen gumit használtok a saját 12-esetekhez?

Első gumi:
120/70/17

Hátsó gumi:
200/50/17 vagy
200/55/17

Ajánlanak Michelint, mert állítólag ezzel jött ki.
Bár én nem vagyok Michelin Pilot Power párti, sokat kell melegíteni, gyorsan elhasználódik és még bőven a guma fele előtt megszűnik a tapadás és csak csúszkálok vele....

Ki milyen gumit ajánl?
Metzeler M7RR?

A cimborám motorjáról van szó, de ő külföldön kamionozik, szóval én vadászok most neki gumit. :)

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv: Kornél