Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bal oldali lámpa- középső kerettel, és jobb oldalira hajazós lesz, nem pont olyan de elég hasonló, a farkam picit más (nekem rajta van még a Kawasaki motogp.com felirat fehérrel. Várom a projektoros betétet anélkül nem tudom folytatni, amíg nincs kész a lámpa :S
Na megjött az idom, nem olyan gáz mint sokan mondták....igaz van vele kicsi meló, de fel lehet rakni. Farok már majdnem fent, nózikát az oldalával összepróbáltam a vason, még picit igazítani kell de jó lesz. Az első sárvédő már a végleges helyén ;) bár 21h kor mentem ki felpakolni a cuccokat XD ha összeáll teszek fel képet, (csak gusztustalan most a piros tankborítás, azt még fényeztetnem kell, csak vártam a színt milyen lesz.
(nem fogtok ráismerni)
Nyomhatnál már fel egy pár képet a bestiádról.
ÁÁÁÁ nagyon zsír az ülés :))
(Tommot) az első ülés hátuljában ZX-12R belehímezve lime al áá nagyon ütős a lime púppal
Ízelítőnek a végső látványterv (fogjatok le) hétvégére talán felkerül
(http://momat.weebly.com/)
-Ülés leadva, jövő hét kedd (lehet picit hamarabb) :)
(ZX12R lime hímzéssel,és tűzéssel, fekete alapon,ülés szivacsának korrigálása, elől picit tömünk, hátul picit kivesz, megszűnik a csúzda XD, (A hátsó marad a gyári, a púp miatt. (Ráadásul úgy is egyszemélyes)
-A generátor fedél is megjött, nagyon csini (új)
- Megjött az oldal támasz is, ráfért a csere amúgy is (bontott de a kapcsolója igen penge, már szárad a festés a lábon)
Kemény vagy Csoki!
Kíváncsian várom a végeredményt!
Esetleg egy kérdés!
Víztiszta integrált indexes hátsó lámát cserélnék füst színűre ha esetleg valakit érdekel! Nem akut... csak kérdezem :) postát álom
- Műszerfal zöld világítása kipipálva
- Első lámpában körben a nappali fény pipa
- Első lámpába index integrálásához hogy teljesen kész legyen kell még 3 led és befejezhető
- Projektoros szett megrendelve: fehér angel eye- zöld devil eye 6000K -s izzóval
- Felni átalakulás folyamatban.... (full matrica szettel)
- Zöld ruci megrendelve a 12eskének
- Oldalsó füst index csere pipa
- Hétfőn hívom tommot-ékat az ülés miatt

Egyenlőre ennyi zöldbe öltözünk
Szia!

Facen: https://www.facebook.com/mihal...
ott el tudod érni. Hajrá! De még megvan úgy tudom.
Sziasztok!
Valaki tudna abba segiteni hogy arult itt egy Makoi srac egy fekete zx12-ot! Esetleg valaki nem tudja nev szerint vagy egy tel.szamat? Sajna nincs mar fent a hirdetese csak bizok benne hogy nem elkelt hanem csak lejart!
Szia!

Tudok segiteni adatlap!
na akkor egy költői kérdés!

HŰTŐGOMBA UTÁN ÉRDEKLŐDNÉK, TUD VALAKI SEGÍTENI BESZEREZNI EGY MÁSIKAT?
Malajziában az előző pénzügyi évben? 21175-1068 112100-0500 bingó :)) ugyan az
https://translate.google.hu/tr...

Nah egy talán használható oldal ecu történelemre (laikusoknak)
nah csak a poén kedvéért egy érdekesség: ecu-m száma 21175-1068 mivel ennó megnézték, kawa oldalán a szám alapján amugy is 2000 év végi gyártás volt (elméletileg) csak akkor hogy került bele a 300as műszer, ha japán belpiacinak gyártották anno :D (nincs plakett, csak Kawasaki Heavy Industries, Ltd.) hmmm eszerint lehet tárgytalan az ecu kérdés
piszkálom a vasat,új gyertyák benne :D pici utána járással 3-4 darabos készlettel már ki is lehet szedni :))
várom még a postásokat :P ha kész teszek fel képet.

Bird! Szeretném a telefonszámod elkérni az ecu miatt amiről beszéltünk. (istifiu@msn.com ra ha megtennéd hogy elküldöd nagyon szépen megköszönném!) előre is köszi! A többit majd telón
Köszi az infókat srácok, időközben elmaradt a motorvásárlás. Nem sikerült beindítani mert az akksi elhunyt a sok állásban, később meg már nem tudtam foglalkozni a dologgal, vissza kellett jönnöm külföldre. Ez van.
Szia,
Én is láttam darabokban azt a motort. Szerintem nézz másikat.
Na az szép
Én adtam el ujonnan annó itt kétszer törték ropira hogy most milyen nem tudom én 3szor adtam el
Sziasztok.En lattam a kek tipust eloben az ivanicsnal,persze nem mentem vele.Ranezesre tip topp,valamint vettem toluk mar motort amire fel ev garit vallaltak.A moci megallt velencen mert a sok allasban porrosdas lett a tank es bekapta az ac.Szo nelkul jottek trelerrel es vittek az akkor 13eves zx12est.Ingyen javitottak es kihoztak hazhoz is utana.Szoval megbizhatoak szerintem.Feket melegitsd fel ott az utcaban ha probalod,nem e ut vagy nincs e egetve.Udv jo gurigat mindenkinek.
Indítok egy csoportot, a Kawa tulajoknak a tagok közötti tapasztalatok(alkatrészek, túraútvonalak, felszerelés), fényképek és videók megosztására, alkalomadtán közös túrák szervezésere!
Várunk szeretettel!
https://www.facebook.com/group...
Azért csak lesz valami megoldás!