Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd veszel egyszer és kész. Ezen ne izgulj!
Grillrácsot teszel a motorra? Minek az? Menet közben grillezel?
Nem ismerem, de b..szott jól néz ki!
Viszont ez tuti nem 2002-es példány, hanem 2001-es. A forgalomba helyezés éve lehet 2002-es, de ez még a "régi" modell. Az árát magasnak találom, de ez egyéni vélemény.
Hy! 2 hete pénteken! Gyors olajcsere és első fékbetét csere a többi minden rendbe volt rajta! Illetve hátsó sárvédő láncvédő része hibás próbáltam rendelni tőled ,de még nincs fekete!
Ismeri valaki ezt a motort?
Tudna valaki valamilyen információval szolgálni róla?

Nagyon agyalok hogy el kellene menni megnézni akár megvenni csak elotte azért érdeklődnék..

Ha a képet nem teszi fel akkora hahun lécő zöld 1.550.000-ért hirdetett motorról van szó..
BIrd!
Az ülés nektek k_rva kényelmetlen lesz XD a pici popómra készült XD (ráadásul kemény is) nincs zselé, puha szivacs....
Rendszerhez, annyi lóvém most nincs jó volna ha már akkor teljes lenne, dob volna itthon, de pc, +stb 100aska nem volna rá elég :S nézegettem....
Jó poén XD
Megszerettem volna várni a szín milyen árnyalatú lesz (tankhoz)
ma veszek még vagy 4 méter kábelt, tegnap be lett üzemelve a motoron a lámpa, be kell még állítani és bekötni.
A 24.-ére megpróbálom működőképessé tenni, én is szívesen mennék!
Kell még karácsonyfa vezérlő kapcsoló,
egy ilyen oldalra: http://www.rs-shop.hu/OUTLET-S...
De kiderült közben hogy felvehetem ebben a félévben a szakdoga III.at mivel kínlódom mióta... (tanévre befizetve 50eske) + 15. súlyadó 13aska....
De rajta leszek hogy kész legyek ez a lényeg...
ptomi1982,

Megvetted a hernádi fekete ZX12R-t? MIkor?
Hy! A hernádi 12-es velem jött haza! Yoooo vétel lettttt
24.e nekem is jónak tűnik jelenleg....
Na akkor 24-e vagy 25-e megfelelő is lehetne?
Nyomhatnánk egy össznépi karikát! Én ráérek!
Többiek?
Elméletileg 22-én érkezem haza. Piszok jó lenne gurulni egyet.
Na egy szeptemberi kis gurulás fiúk?
Atlantis Te mikor vagy itthon?
Többiek vélemény?
Azt a piros tankborítást még tüntesd el
Alakul ez mint púpos gyerek a prés alatt. Az ülés szép munka! Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz kényelmes. Még valami dobot vagy rendszert dobjál rá, mert a halkan suhanó motor veszélyes!
Hát ez kurva jó lett! Ezen besírtam!
Egy kis humor.
Nah pár kép, hogy alakulunk, és már nincs olyan messze a vége,.... már csak idő kellene bekötögetni a tonna kábelt ami kijön a lámpámból :))) Még az esti kép állat lesz ha oda eljutok, dobok még fel képet!
Köszi :)
Itt a sportmotor apróban megtalálod a hirdetését. Szerintem csörögj rá. Annyit megér, mert tényleg szép darab!
Leginkább az érdekel hogy eladó-e még. Hamarosan megint megyek haza, gondoltam rá hogy megnézném. Ránéztem ma a hahura, kicsit sokkolt hogy eltűnt a hirdetés. A többi infó is érdekelt természetesen :)
Fajintos lesz a gép
Mire vagy kívánsi? Hogy még eladó? Vagy hogy mit tudunk róla? Szép, nagyon jó állapotú motor. Többször láttam. Muzzy, PC, egyéb nyalánkságok. Ago-nál volt a padon. Szerintem jó vétel!
Srácok, eltűnt hahuról a hernádi tizenkettes, lehet róla tudni valamit?
Állati jól fog kinézni, gratula.