Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv! a műszerfalon a hűtővíz hőmérsékletét látod kijelezve. ha meleg motornál elkezd pislákolni az olajnyomás visszajelző akkor lehetséges hogy nem megfelelő az olaj nyomás a motorodban, qvázi ellenőrizni kell az:
kenőolajnyomás gombát
kenőolajnyomást mérni a kialakított helyen

ha nincs hiba akkor olajszivattyú kiszerelés és ellenőrzés.
"tájékoztatjuk hogy a hívott szám nem elérhető"
Hello
Egyszer egy oldalon (nem itt) olvastam hogy valaki levegőszűrő nélkül
járt egy motorral én nem tenném!
Ma cseréltem szűrőt 2500. km.-nél és aztaa :
25e ft
karcok vannak rajta
Visszapislantottál már neki? ...hátha
Hy
Segitseg kene, ugy durvan 5-6 ezer feletti fordulaton, ha mar ugy 80 fokra melegedett az olaj. Az olaj vissza jelzo lampam pislakolni kezd... 2005 zx-6 rr
Elore is kosz B
A képen ugyan nem láttam sérülést vagy karcot.
Ha ez így van, akkor szeretném megvenni.
a váz ára?
4e ft
Szia!

Mennyibe kerül a plexi, ha még megvan?
Hali !
Köszönöm a tanácsokat !
Ebc FAHH GOLD STUFF SZINTER FÉKBETÉTRE gondoltam .
Jó választás lehet ?
a fékbetétek 70%-a jó, attól függ mennyit szánsz a vételárra és később a féktárcsákra.
Szia!
Csak és kizárólag a tárcsához való fékbetétet ajánlok. Ha gyári tárcsád van, akkor gyári betétet, és így tovább.
Hali !
Tudna nekem valaki jó fékbetéteket ajánlani a motoromhoz !
Zx6r 2000 évj nem pályára szeretném .
nekem ilyen van. az elmúlt karburátoros korszakból
Nem
15 000 ft + posta.
kawasaki zx9R-ről lebontott de 6R -re is felszerelhető - ugyan az a nyereg és főfékmunkahenger- goodridge márka, 75cm hosszú, használt bontott, eladó. ha valakinek kell itt jelezzen vissza aki hamarabb jelez azé a cucc.
eladó még a nyergekből a porvédő és karmantyú szett, jó állapotú. nem kell leszólni ha valakinek megoldás lehet megkeres.
csövi vedd le a nyerget és forgasd meg úgy
Felvágták az aszfaltot keresztben, abba sikerült beletalálni olyan 30-al kb. Szemrevételezés után különbséget nem látok, ez az egy amit mondtam. Menet közben nem érzek változást... 2-3 héten belül lesz egy kis service, majd megnézetem. ;]

Köszönöm a válaszod!
nem elől csak a csapágy van, ha hosszabb menet után nyiszog az csapágy hiba lehet
csak megbontás után fogod látni, ez így hazárdírozás a saját pénztárcáddal
Csapágycsere javíthat rajta?