Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem az első rosso corsa a hátsó dragon supercorsa, rosszat nem tudok mondani róla, igaz nem vagyok Rossi palánta sem.
Egy biztos túra gumi soha többet.Amikor megvettem a motort vettem rá egy Michelin gumit mély profillal esőben el is estem vele (gyári fény ágyő)
10 éves pilot road1 volt nem néztem a dot számot.Mondjuk azalatt az 5-6 ezer alatt SEMMIT nem kopott.
Na azóta csak új sport gumi,max 4-5 éves.
A Pirellit mindenki csak dícséri még a Rossi palánták is.
Mi a külömbség p.l.:A rosso meg a corsa között?
Nekem volt Bidegestine batlex bt20 na az egy fos gumi szintén szerintem. hasonló kvalitásokkal bír mint a qualifier . De mondom sztem.
Fene tudja hallod mi lenne a jó talán egy fasza vágott slick. Csak az meg hidegben meg esőben nem olyan fasza.
Ezt a fajtát már nem gyártják.
Szivesen kipróbálnám a Pirelli vagy a Bridgestone SPORT gumikat.
Hali
Én a helyedben nem váltanék .
Fasza M-P-P nem ?
Következő nekem is az lesz csak 2CT-s !
Ez a Dunlop Sportmax Qualifier egy rakás szar amit én vettem.
Csúszik elöl hátül nehezen melegszik sztem .Mondjuk ha bemelegedett akkor nem rossz de a pilot power nyomába sem ér . Egyszóval én rosszul döntöttem sajnos .

Vagy még a Dunlop d212 arra jókat mondott ddt500 is és még ismerősömék is .
De ki hogy tereli a jószágot
Csere érett lett a michelin pilot pure gumim.14 000km. birt.
Ki mit tenne a helyére?
Pirrelli?
2002.es zx6r.
Érdekes hogy az utolsó 1500. on úgy kopott mint állat.
A nagy meleg miatt?
Sziasztok,
Vadiúj Puig plexi eladó!2010 uáni ZX6-hoz
Hali valaki tuna segíteni hogy állítsam be gyárira az első teleszkópot meg hogy mik a gyári értékek. mármint hány fordulat a megadott. Előre is köszi. 2006 zx 636
Sziasztok:

Eladó egy vadiúj TRW/Lucas ültetőszett ZX6-R (95-97) ill. (07-08) modellekhez. Irányár: 16e péz.

Info: lucifer0820@freemail.hu
Eladó zx6r alkatrészek 30/463-0284
Szia!

Ez ennyi. a K&N is 18 annyi, hogy ez mosható. Ennek ellenére hajrá gyári alkatrészek! ;]

http://www.knfilters.com/air_f...
Sziasztok!
Kawasaki zx6r 2005-ös motorhoz keresek levegőszűrőt.
Megnéztem a lehetőségeket,csak gyárit lehet kapni ami 16ezer.
Létezik olcsóbb szűrő,vagy csak ez a lehetőség van?
Köszi,
No, szólok még egyszer. Jövő héten Kenese! Szóljak jövő héten is, vagy addig azért megmarad?
Úgy sem indul.
2x-3x hosszan indítózás nem indul utána egyszer csak pöcre ahogyan szokott.(kéne)
Nem motor probléma.
Hidegen melegen jól indul,olyat felveszi.Motorerő van
Szerintem is valami kontakt hiba lehet.
Remélem majd a szerelő megtalálja.
próbáltad már pici gázzal, és úgy indítod?
Hello mindenkinek.
Mi lehet az oka hogy egy 2002-es 6/r néha nem indul?
Az önindító teker, de nem indul,1x-2x probálkozom,teker nem indul.
Újra próbálom pöccre!
Néha hidegen néha meleg motornál is,nincs rendszer benne.
HA elindult akkor semmi probléma nincs jól megy,nem fogyaszt sokat.
Talán aksi probléma annyi észrevehető hogy a nem indulásnál a tápszivattyú nem kattog!
Hali! Koszonom a segitseget, a szerolm is ezt az utat jarta be. A gombat kimerte jol mulodott, beszerelte a nyomasmerot azt mondta hogy nem a maximum erteket mutatta de meg boven hatarertek folott volt radasul talalt valami kabelt us aminek nem volt megfelelo a szigetelese, ezzel szemben mar sajnos a hazafele uton megint szembesultem a problemaval... Ezek utan te merre indulnal toVabb...? Elore is kosz B
oksa!
Köszönöm, több irányban is elindultam, úgy tűnik megvan már.
Szia! Tudok segiteni adatlap!
Sziasztok!
96-os zx6r -hez keresek jobb oldali kormánykapcsolót, az önindító gombom egyszer csak eltűnt menet közben, "kellemes" volt tankolás után az érzés amikor indítani akartam, aztán nem volt mivel.
Akinek van vagy tud, kérem jelentkezzen.

Köszi!
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy miért nem elérni az AGO motors-t? köszönöm
Bocsi.Még krétán nyaralok.szerdától hivhatsz