Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

írtam
Sziasztok!Kawasaki zx 6r ninja 99-es hez oldalso idomot és farok idomot keresek és 2002-es fejidomot hozzá műszertartóval,lámpával és légbeömlő csővel és egyvízhűtőt!köszönöm!
email:kispasztor18@gmail.com
Sziasztok.
Valakinek van eladó 2006 vagy fiatalabb pályamotorja? köszönöm
Szia, Motul 7100 10w-50. Vagy ha nem vagy parázós, akkor Mol Dynamic Racing Pro 5w-60
Sziasztok!
Nincs eladó első kereke valakinek 05-06-os 636 kawasakihoz? Csak a felni érdekelne, féktárcsa, gumi nélkül.
Helló Urak!
05-06-os 636 komplett blokk alkatrészei, gyári kipufogó rendszer és hátsó kerék tárcsával baráti áron eladó.
Légyszi telefonon keressetek. +36706304255
Helló!
Nekem van bontott blokkom, de a váltót már eladtam belőle.
Ha érdekel írj.
Tisztelt fórumozók!
Olajcsere előtt állok, viszont tanácstalan vagyok, hogy milyen olajat, olajszűrőt rakjak a 2005-ös évjáratú Kawasaki ZX636R típusú motorkerékpáromba.
Ki mit ajánl, használ?
Kinek mi a tapasztalata?
Esetleg egy jó beszerzési helyet nem ismer valaki ahol megbízhatóak és nem verik át az embert?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Üdv
sziasztok!
keresnék 2006-os 636-hoz elado gyári idomokat
Sziasztok. vettem egy kawasaki zx6r 2005-ös évjáratút. mivel sport kipufogó volt rajta az előző tulaj kidobta az exup motort és belerakott egy házilag gyártott elektronikát.
de így folyamatosan világit az F1-s ikon. megnéztem hogy milyen hibakódot mutat és a 34-s jött ki (34 Exhaust butterfly valve sensor malfunction, wiring open or short).

Nem tud valaki egy kapcsolási rajzot küldeni vagy egy linket ahol le van írva hogy lehet házilag készíteni egyet. kipróbáltunk egyet amit az interneten találtam de az nem volt jó.

a SUZUKI GSXR 600 K6 exupja véletlenül nem jó a kawához?

vagy nincs eladó exup motor valakinek?

a segítséget előre is köszönöm.
Komplett 636 03-04 blokkot keresek, normál állapotban. 100e Ft-ig.

core1493@gmail.com
Sziasztok,

Van egy 2005-2006ra való jobb oldali kormánycsutkám elfekvőben. 12ezer az ára
Sziasztok! Szeretnék vásárolni zx636 05-06 modellre gyorsváltót.
kicsi.pjotr@gmail.com
ajánlatokat előre is köszönöm
igen, van...
szia, belso idom szerintem van
Üdv. Van egy kawasaki zx6r 2005 mootorom.
Keresek hozzá jobb-bal oldalidom belső takarókat amik az indexek mögött vannak. illetve jobb-bal kormány alatti takarókat. Képen bekerikázva. élőre is köszönöm
636 06 alsó villahíd + gyújtáskapcsoló 1db kulccsal eladó. Hibátlanok, együtt olcsóbb.

core1493@gmail.com
Eladó 2005-06 636 Kawasaki-hoz Micron kipufogórendszer, Valter Moto lábtartószett kompletten, hátsó féknyereg.
Postázom is! Képet kérésre tudok küldeni még!
Érdeklődni: csipi7@gmail.com tel.: 06 20 978 01 93
Bemész Agóhoz. Mi így csináltuk. Mondjuk én csak gyorsváltóval fordítanám meg.
Az a helyzet, hogy nincs fogalmam milyenre gondolok, ha lett volna, akkor már lehet megoldódott volna :)
Szóval igen ezen látni pont azt a 2 - 3 cm toldalékot, amivel már nem akad a vázban, na szóval ilyentet, ilyesmit honnét lehet szerválni szerinted ?
Ilyenre gondolsz?
Valaki tud esetleg olyanban segíteni, hogy hol keressek - ebay vagy bármi - váltórudazat-átalakítót, amivel egyelőre gyorsváltás nélküli technikával, de megfordítom a váltás irányát ?? Simán nem lehet, tuti be kell építeni 1 (több) plusz toldalékot, mert ha jól emlékszem akadna a vázba' :(
az rr az 600 köbcentiméteres, tehát más a lóerő,nyomaték