Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Danny becsináltál ugye? mondtam és hogy tudok alkudni....
Ja, és Túró, majd küldöm az új számomat, mert Danny miatt meg kellett változtatnom

LX
dannyboy: mennyiért tudnál R6-hoz jobb kormánycsutkát ajánlani? 02-es!
És BOCSI, hogy pont ide írom, remélem nem haragszik meg senki!
ismerem a srácot.
nekem szerzi be a cuccokat.
odamegy boltokba, kunyizik,, aztán eltűnik.
Túró, ne szivass...
amit sosem lát viszont.
nem, KawaNinja ezt nekem írta
Én hoztam el tegnap az emelőjét

LX
sztem nekem mondta:)
Danny

miről beszélsz???

LX
oks és akkor ha kell mindig felhisz es elvisze megmutatni ilyet szol ha az ugyfe lerdeklodik:) demomotor:)
Rendben, majd jelzek ha megjött, OK?
danyboy az enyemre probakeppen ráaplikalhatnatok, aztan meglatjuk hogy mi lesz belőle:) valahogcsakmegegyezunk:) mindenkeppen erdekelne:)

LX, az első emelőMRE tessék vigyázni, mert úgy szeretném visszakapni!
háát igen... matricázásért csak első emelőt adnak Dannyék

LX
KawaNinja, azért matricázásért cserébe tuti nem fogjuk odaadni a dobot!
De majd ha megjön, szólok, aztán megbeszéljük - a hangja meg úgyis érdekelne minket is, szóval egy felszerelés mindenképp kéne!
vazze" mióta a mávnál bevezették az új rendszert azóta....
utasbefizetéskezelő manager....

LX
a jegykezelő az mióta manager?
a kérdés, hogy meddig mozgó!?
örökmozgó tuti nem
Danny

nem, nem az vagyok.... csak manager....

LX
Zsu

esküszöm semmit!!! Max Ő fantáziál....

LX
dannyboy nekem 2005ös 636osom van, ha akarod felamtricazhatjuk a mocit a bolt matricajaval stb...és akkor nekem kerul fel demora a dob, na mit szolsz? mozgo hirdeto leszek:)
Erőszak? Mit akart tenni Veled?
LX, te nem üzletkötő vagy véletlenül??? Csak mert remekül tudsz alkudozni (annak ellenére hogy tegnap nem engedtem az erőszaknak)!
Egyébként 2005-ös ZX-re jön a dob, 03-04-re rendelésre, tudod (nézd meg Torróét szerintem az nagyon pöpec, bár másik márka)...
03"-04" -es modellhez? Ha igen akkor demora fel lehet rakni az enyémre.... és egye kukac, nem kell fizetned hogy utána mindenhol reklámozzam h milyen q jó kis dob meg olcsó stb.... és majd télen visszaadom... de csak tavaszig

LX
Ez tuti hogy slip-on, a csőhossz majd kiderül, ha megjött a cucc!
nem is rossz ár, de meniy cső jár hozzá? ez is lemegy alulra? tehat slip on? a titanium is jo ar:D