Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, érdekelne a lábtartó. Mennyi lenne a vége, persze ha megvan még?
ami lemaradt: 70/66-77-333 :)
05-06-os 6-osra leo vince félrendszer, konzollal eladó. Képek az adatlapomon.
60k
Csöcskenőcs!
Üdvözlök mindenkit!

Generátor hibákat javítok jó 20 éves tapasztalattal.
Itt vannak a részletek: http://indukcio.uw.hu
Sziasztok kollegák.
Eladó a valter Moto Race 3 typ 12fokozatban állítható lábtartó. zx6r-636
kompatibilis a 636ra is.

Érdeklődni: mazda323f@freemail.hu
Szevasztok !
'03-'04 636-hoz eladó Leo Vince slip-on kipufgó . Karbon , minden tartozékával együtt adom . Üdv
Szia!

Van gyári új féktárcsám 03-04re 55000ft/db
Éa a 05-06-ra is 56000ft/db
ócsóér adjad neki jóbarát
Freon. És mennyibe fájna nekem a szett?
van egy másik szettem is
mé?kivetted őket?
ha érdekel, van egy komplett szettem, azaz 4 db 10 mm-es távtartó és a szükséges 4 db 10x70 mm-es csavar. enélkül viszonylag nehéz lesz feldobni a 300-as tárcsákat! amúgy jó tuning a 636-osra!
Szia.
Igen fel lehet szerelni minden további nélkül,de mivel 20mm-rel nagyobb az átmérője,igy a féknyergek alá kell készíteni 10 mm magas távtartókat 10 es furattal és ennyivel hosszabb csavarokkal kell rögzíteni,melyeket nem árt menetrögzítőzni.
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem volna, hogy van egy 2004es 636os Kawám és sajnos szállítás közben megsérültek a féktárcsáim. Arra lennék kíváncsi, hogy az újabb Kawa hullámos tárcsája jó lenne e hozzá? Ha valaki szerelt már fel ilyet és tudna nekem válaszolni azt megköszönném!
Üdv
20e Ft.
Kawasaki Zx6R -hez (636) "2005" leömlő eladó. Kis horpadás van rajta 2 helyen.

4 térképes.
Szia! Emlékszem jó teszt volt mindenki a NINJÁVAL akart menni!
Tavaj csináltunk a Hajósi Norbiékkal Vida Tibi Oncsik Zoli STB egy új Zx-10r -el egy mocizást az sem volt kutyafüle!
Új 115000ft bontott 50000ft
életem egyik legnagyobb motorozása a Hringen még mindig a te Tízesedhez fűződik (SBK-ban ezres tesztre kértük kölcsön asszem 2007-ben). azóta sem mentem még olyan jót semmivel! frankón!
Első kereked esetleg?
Szia!

Fejidom gyárim van zsir új szinrefujva 88000ft
Váz gyári új papiros! 220000ft
Lámpa 50000ft bontott
lengövilla bontott 40000ft
segédváz 40000ft
hütö 50000ft
Üdv.

2005ös 636-os hoz keresek a következőket:
Fejidom,első lámpa,váz,lengővilla,segédváz, hütő.
Aki tud, írjon.
köszi
Nem villog,hanem folyamatosan világít!Egyébként Kawasaki szervízben mondták ezt...Gondolom ők csak tudják,mi az oka.
Tiszteletem a jóízlésű Embereknek !
Egy fontos dologban kérném a segítségeteket. Kormánysúlyt szeretnék cserélni a 2005-ös 636-mon, mert az eredeti elkezdett rozsdálni. Beszereztem 1 pár gyárit, csakhogy ebben nics benne a gumi persely, az eredetiből sikerül kiszednem. Ebben kérném segítségeteket. Előre is köszönöm!