Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az Immobilájzernek mi köze az FI lámpához ? Az + elv. csak a kipu. szelep miatt villog, mert nyílttá válik a rencer.....
636-on ugye nem gyári kipu? Nekem is egyfolytában világított,be kell csapni az elektronikát ami a környezetvédelemért felelős.Egyszerű lemezzel meg lehet oldani az ülés alatt.Nekem bejött!De egyébként nem érezhető teljesítmény csökkenés!
S.O.S-ben szükségem van rajtszámra!
Hol tudok venni?
Sziasztok!
2006-os Ninja zx 636 -hoz keresek immobilisert ( kábelek nélkül)
Ha tudsz segíteni, írj:
czupytoni60@gmail.com
Köszi!
kössz az infokat!
jó fékek,feszes telók, brutális blokk, vad természet=Ninja
ha megkapja amit kell neki (szervíz, minőségi olaj) akkor semmi baja nincs soha.
annyit halottam hogy kemény a futoműve igazi kis pálya gépre tervezték,a közuton hogy viselkedik?
jah minden féle tapasztalat érdekelne amit mondani tudtok a két mocirol,fogyasztás,megbizhatóság,egyszoval minden tapasztalat érdekelne amit idáig megtudtatok roluk.előre is kössz!
érdekes kérdést tettél fel.mind a kettö nagyon jo vas.s mind kettönek más az erénye.izlés s használat kérdése az egész.
kérdések..
ezek a kérések
szevasztok motoros társak! érdeklődnék melyik jobb gép a 636-os vagy a zx 10-es?melyik megbizhatóbb?mik a tapasztalaitok?előre is köcce a választ!széles utat nektek és napsütést!
Szia! Persze megoldjuk. Csak több infóra van szükségem hivjál fel telefonon!
Zsolti.tudnál e infoval szolgálni nekem?zx10 érdekelne.hitelre.de van 1 hiteles motorom .beszámoljátok e?van rá mod?s mennyire jönne ki a törlesztö stb.?elöre is köszönöm a válaszod.mik a lehetöségek?
Bármi lehet KDS programm megmondja mi a gubanc. hozd be!
Van hibajelenség? Ezer oka lehet amúgy.
Sziasztok! Van egy 2005-ös 636-osom és a motor indítása után sem alszik el az FI led. Mi lehet a probléma? köszi
rendben.maj szólok Kawasakiéknak hogy én márpedig karbont szeretnék...jól elvernék a fejem lánccal..
És van kpl karbon! 1600euró!
natur !
zőőőd már vagy natur fehér?minden alkatrésze megvan?jo ,tudom hogy hülye kérdés de ma megengedem magamnak
Van!

fejidom
alsó idom
ülésvég
alatti tartó
ülésvég alsórésze
sárvédö
tankboritás

KPL:85000ft
2009 es 600 hoz pályaidom fellelhető e nálad...
De legalább motoron ül!
rezgéscsillapító lemez kell neki mert a hülye kibaszta betétcserénél a betéttel együtt a kukába,és még ahhoz is béna hogy elmondja mit akar.hülye kawasakis...ráadásul sárga...narancs..érted..:narancssárga..hehhe..narancs..kár ennek motor.ha nem ül rajta akkor is fel bír vele borulni..