Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem esküszöm meg rá de mintha lucas lenne rajtuk bár attól még nem lesz szar csak ha baja van. Azzal a kékkel az volt a gond, hogy képen tök jól nézett ki aztán közelebb érve mindenhol karcok meg repedések, belül meg minden a kezemben maradt amihez nyúltam, a hangja meg olyan volt, mint egy Dutra traktor. De nem általánosítok, a bőr belsőssel biztos nem juszufok jártak haza hétvégente Németországból...
Már nem emlékszem, azzal mi volt? Ennél attól félek, hogy tele van elektromos keyterékkel, memóriás ülés, elektromosan behajló tükör, digit klíma... Adagolónak is utána kéne járnom, mit tud. Kopó dolgok nem drágábbak, mint a 306-hoz.
Reméljük nem olyan meglepetésautó, mint amit nekem néztünk Fehérváron.
Magam sem tudom, mit akarok, szopórollert nem, de kíváncsi vagyok a 2.1td-re, valószínű elmegyek, megnézem.
Lehet, nem egyről beszélünk, nem más színű a díszléc.
Na, eldöntötted, hogy PUG nagyszekrény lesz a következő?
A díszléc még nem tūnt fel.
Azt, amelyiknek a jobb oldalán más színűek a díszlécek? Bézs bőr belsővel?
3-4?
ha nem jön közbe semmi mi is megyünk akkor 4-5?
Ok!
Elviszem, mert délelőtt nem tudom még hol leszünk. Valószínű előbb felmegyünk, illetve lehetséges hogy Salgótarján közelében megnézünk egy autót.
Részemről rendben!
Dec 29. hétfô, 4-5körül ott leszünk Hungarokarton.
Szerintem igen.
Akkor 29. hétfő a dátum kijelenthetjük?
először az újabbat nézegettem, de kedves barátom meggyőzött, hogy nekem ez kell
de már kinéztem a következőt is, na attól majd leesik az állad
Akkor legyen hétfő gokart. Jimmy, hozom az olajat. Guro, nem újabbat akartál ennél?
24-25-26 -án nem jó, aztán ha valami összefossa magát valamelyik nagy áruházban vagy CNG-n majd telefonálnak, hogy be kell menni. Ez volna a beosztás , úgy hogy nekem mindegy mikor megyünk elvileg szabad vagyok.
Mióta nincs NDK már a németek sem tudnak autót gyártani
Őrmezőről megyek,szóval ha 4en 5en leszünk összeülhetünk
Nekem hétfő kedd meló vagy 14:00ig vagy 16:30ig de Budaörsön max csatlakozom Balázzsal vagy valami.
Igaz,már látom.
csak az ünnepek alatt van zárva
azon kívül full szabad per pillanat a pálya