Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

PÁFÓ!
Olaszországban egy börzén 0km-es 7-es
lájkolom a hozzászólást
bár a bajor megindul rendesen, de mégis az a nyugodt, dörmögő gurulás, na az ott van a szeren
azért tavasszal egy kis plusszt fog kapni
Köszi az infókat, egyelőre nézegelődök még mindig. Nem a dinamizmus és a sebesség a lényeg számomra, nagypapásan jó ezekkel vonulni. Amikor a 225 lovas E320-al mentem, azzal is azt élveztem, hogy ülök a fotelben, 2ből indulok, lájtosan, komótosan elváltogat az automata 4be már 40-nél. Most az Oldtimer&Youngtimer magazinban van egy 250TD kombi szívó, halottasautó. Érdekes hogy a számok elég soványak 93ló/158Nm, /az én 1.9TD Pezsóm 90ló/196Nm/, de azt írják azért bír dinamikusan haladni.
A váltó meg az előző szériák utolsó darabjaiból való,4seb. 95-tol jott az 5seb,az a legmegbízhatóbb,de ha ez is megkapta a törődést akkor nem lesz baj! Szépen kell valtania ,fel-le es hirtelen gazadasnal is. Vinnie kell alapjaraton ,emelkedőn megtartania. De ne varj szuper hirtelen reakciókat,akkoriban ez is annak számított,de nem most
Azt ,ha nincs rozsda ,illetve max alig ,nem füstöl ,nem melegszik, de beáll 80-85 fokra a víz,működik a klíma es a ventilátor is akkor meg kell venni! Mert ennyiert illik ilyeneknek működni. Tipushibai: ventillator fokozatok eltűnnek ,vagy nem is megy,futomotor szintén ,gondol egyet es klímával nyáron tolja a meleget ,vagy telennem fűt. AAjtók alja,sarka ,felső pereme rozsdas lehet. De ha csak ennyi a baja akkor ne foglalkozz vele. Motor olyan,mint az enyém,csak turbo nélkül. Mar az újabb 20 szelepes . Ha gondolod segítek Kepeken egyben van ,meg kedvenc is volt ,talán úgy is bántak vele. Ezek millió kilometereket tudnak.
Akkor a nyitott rendszerek is károsak ?
ennyitől nem fog megállni de hosszabb távon nagyobb kárt tud okozni benne
Ennyi kmer alatt lehetett baja?
Beégnek a szelepek és hasonló a blokknak nem tesz jót
*dobom
Jó akkor nem fogom pedig már mentem vele vagy 100kmert mert szétszakadt a szobom és gondoltam a nyitott rendszer is nyitott akkor miért ne... de am mibaja lesz?
határozottan!
ne használd dob nélkül!
Ha dob nélkül járok vele az káros a motorra nézve?
Fuu ezek a 124es mercik nekem is nagyon bejönnek
Tom látom nézed a merciket tegnap láttam facebookon a motoros autós adok veszek csoportba árulnek ilyen kocka lámpás bordó mercit az elég szép.
Ehhez mit szólsz?
250D
Köszönöm mindenkinek az információt , írtam is a steelhors-nak és válaszolt is nagyon hamar, tudnak szerezni úgy hogy ez is megoldódott és neki is köszönöm.
Mi a baj? Jó a tel.számom, azt írtad, hívsz, de nem. Nem értelek...
CHAIN,GENERATOR 35€+posta 10€
igen igen
kawazsolti steelhorse motor
Ja és persze újat.
Heló mindenkinek!
Úgy néz ki hogy lehet összeraknom a 7 est , csak egy alkatrész híja van , az olajszivattyú lánc.Véletlen nem tudjátok hol próbálkozzak elsőnek?