Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyertya pipákra lenne szükségem valakinek van gyári eladó vagy ami jó hozzá vagy honnan szerezzek?
Boldgok karácsonyt!
JAÉTEM!
Mehet a dolog,csak ha elôbb tudom, Soma hozta nemrég az olajamat is.
Még nem szereztem be az alkatrészt, szóval még mehet más vonalon az ügy! ZXR-nél nincs ilyen AC funkció. Nekem direktbe kell kábelezgetni hogy feltolja a karbikat...
Ok, várom! Addig is kellemes karácsonyozást!
Hétfőn megnézem mik vannak még meg, lefotózom és megnézed mi kell.
A balos gumi összekötô is megvan a ram air csôhöz? Kell!
Tessék kérdezni ha bármi kell, ezután is
Apropó, van egy komplett légszűrőházam (szűrő nélkül), meg hozzá néhány bekötő műa.cső + gumi csonk, ha valakinek kell aprópénzért. (ZX7 '98)
Ha ezt elôbb tudom...
ok! remélem minden klappolni fog....
Szeva! Nálam is van ha kell majd esetleg 5500Huf
Boldog Karácsonyt márkatársak!
Nagyon köszönöm az ajánlatodat.Ha a szerelőm nem jut vele semmire akkor privátba kereslek ünnepek után.Még egyszer köszi!Kellemes karácsonyt!
Ha az AC nyom direktre kötve akkor lehet, hogy a reléje rendetlenkedik. Engem 1x megviccelt . Amúgy a járgány üzemel AC nélkül is. Ha gondolod alkatrészt tudok biztosítani a hiba pontos kiszűrésére, de SZIGORÚAN CSAK KÖLCSÖNBE.
ZXR-esek erősítsetek meg, hogy ZXR-ben is működik ez a funkció az AC-vel.
Köszönöm!Ezt javítgatni gondolom nem érdemes vagy nem is lehet.
Nekem is cserés lesz a télen, mert koppra elfogytak a pogácsák. Állítólag a Pink motors-nál Tbányán 6eft körül van bele elektronika.
Köszönöm!Ezt kipróbáljuk.És esetleg tudnád kitől vagy hol tudnék szerezni alkatrészt?
Lehet az ac a hibás. Kösd ki, kösd be direktbe és megtudod, ő volt e a hibás. Vedd le a tankot, húzd le a benzincsövet, ami a karbihoz megy, dugd bele egy flakonba. Aztán rakd gyújtásra, rakd fokozatba és nyomd a start gombot. Folyamat csettegő hang kíséretében pumpálnia kell kifele a maradék üzemanyagot. Az ac-ban el szoktak fogyni az érintkezők, összeégnek, vagy melléütnek. Lehet cserélni a belét.
406. W124-ből kifogni jót csak úgy lehet, hogy mélyen a zsebedbe nyúlsz. Nincs másfél millám erre. De egyszer lesz
Sziasztok srácok!Nagyon nagy szükségem lenne a segítségetekre.Most lett kész a szerelőnél a 7-em,már úgy volt hogy elhozhatom és ekkor beütött a krakk.Két napig járatták a gépet szépen is működött leállították és ma nem indult.A szerelő azt mondja benzinpumpa a hibás.Ha direktre köti a b-pumpát egyet kattan és ennyi.Ha valakinek van hasonló tapasztalata azt szépen kérem ossza meg velem lehet-e más is a probléma. Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!
Akkor ez 607-es? Miért nem egy zsír huszonnégyes? Lucas felejtős ,de biztos tudod
A megfelelő hasmagasság!
Nézegetem, elvileg volt Bosch-sal is a 11-es, de szerintem ritka. Nyilván nem veszek meg olyat, ami agyon van javítva, végig fogom nézni, működnek e a dolgok. Fasz tudja, meglátjuk.