Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt mondta a szerelő hogy nincs sok értelme meg van itt egy miskolci srác neki is kivan iktatva.
Azt hittük ha ezt ki iktatjuk a karbit könnyebben belehet majd állítani de nem ugyan olyan fos mindig hörög 6-7ezernék torpanás utána nagy gázt húzok megindul nagy nehezen de valamikor csak akkor is hörög nem értem mi lehet vele egyik pillanatról a másikra elbaszódott....
Már próbáltam azt is hogy elveszek tőle benzint adok neki de nem javul :/
elárulod miért? csak érdeklődöm.
Kiderült milett a baja
https://scontent-vie1-1.xx.fbc...

https://scontent-vie1-1.xx.fbc...


Ő a tettes a vákumrendszernél ez a kis lemez.Kilesz iktatva a motorból a vákumrendszer
hamarabb fényképezem le
Sziasztok! :) Valaki megtudná mondani a felső blokktartó csavar méretét? :) Válaszát előre is köszönöm! :)
nem találtam olyan gumit
Kerestünk telefonon, de gondolom megváltoott a számod, mert egy nő vette fel és azt mondta nincs eladó motoralkatrész.

Van zx900b tank alatti gumibakod 1db?
Mi az ára?
Tudsz adni egy telefonszámot, hogy haveromnak megadjam?

Vettünk végül 7r helyett egy tipptopp 9R t, gyári patika kinézet(dobok,idomok,stb.), nagyon hibátlan patent gép!
Meg se mondom mennyi volt, mert nem hinné el senki :D
Igaz nem zööööd hanem bordó, de ez van.

Csináltam rajta egy szinkront és akkor láttam nincs a tank alatt a baloldali gumibak, így a tankon lévő bal takaroidomcsavar fülé picit megdörzsölte a vázat. Gondolom a tankra rátehénkednek tud balra billeni annyit, hogy az a fül elöl dörzsöli a vázat...

Szóval kéne 1db ilyen gumibak a haveromnak...
Köszönöm az infòt. Nem tudom még, h merre lesz előre a 7-esemmel. De az irònikus megnyilvànulàsom arra vonatkozòan történt, hogy ez a 25kw-os dolog szerintem egyszerűbben kivitelezhető ha az illető megcsinàlja a jogosítvànyt, mert a biztosìtàs és a teljesìtményadò se vetekedik egy lò àràval, még a legfiatalabb 12éves 7-esnél se. Szerintem.
akkor tessék csak klikkelj és fizess
műszaki az a vizsgáztató állomástól függ
van ahol a fényvisszaverő prizmáért, van ahol a füstszínű plexiért, van ahol a pályázott, de amúgy jó állapotú gumiért akarnak levarrni pár ezressel.
A gyári kipufogóban E jelzés és KHI felirat szériaszámmal is szerepel
Sziasztok Műszakin(nekem NKH) full víztiszta plexi kell vagy lehet füst színű is? A gyári kawa kipufba E betűs jelzés szokott lenni vagy csak a dob tipusa(KHI xxx)?
Köszi!
Végülis egyszerűbb vázat cserélni, mint megcsinàlni a különbözeti vizsgàt :)
De ha valaki megoldja akkor vevő vagyok egy papìros fekete vàzra, bármennyi kilowattos is :D
Köszi! Már írtam is.
Szerintetek ha ilyen állapotba van a gép de én lemegyek 50km-erre egy motoros találkozóra 80al kb akkor nem nagy baja lehet mi?
Betört a telóm kijelzője kx.250@citromail.hu itt tudunk beszélni
Esetleg egy telefonszámot tudsz adni vagy valami elérhetőséget, hogy megbeszéljük?
Mindent meg lehet ha mondom az enyémet már sikerült
Lehet el tudom intézni neked is persze ha van rá zséd
Persze előbb azt kellene kideríteni, hogy meglehetne e csinálni ehhez a fajtához.
Jó neked. És tudnál nekem segíteni ebben?
Nekem volt ismerősöm a kpmnél és elintézte
Meg ez sima zxr 750 94 de már nem a gégecsöves változat. Most ehhez fingom nincs van e vagy volt e gyárilag 25kw kiadás.
Akkor lehet egy csomó pénzt ki dobtam az ablakon.
itt a jogszabályt nézik, ha létezik a kawasaki zx 7r modell gyárilag 25kw-os kivitelben akkor engedélyezik, ha nem akkó sóhivatal
nekem is van 25 kw-os fojtó szettem a 9-hez, de minek. kiröhögtek pedig olyan vitte be a papirom aki érti a fortélyokat. nem csak pénz de kapcsolat is kell hozzá. itt akkor sem lehetett