Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ááá szerintem csak sietett rágyújtani
a képek elfogadhatóak, ha sokáig keresgetsz, akkor még 7-eseket is felfedezhetsz rajtuk
aki nem puhapöcs, annak nem kell kiolvadnia
néztem is, hogy hova az a nagy sietség, aztán rájöttem, hogy a gumijának már csak széle van, így inkább azon motorozik szívesen
Jól sikerültek a beállított csoportképek a ZX7R-ekről?
Te figyu! Kiolvadtál már?
Főleg Gyuri volt türelmes. Amikor jobbról elzúzott a sor mellett 2 kilóval
bárhova , csak Tomika meg ne tudja
Eddig azt hittem hogy rohadtul utálok sok motor társaságában motorozni, de azt kell mondjam, hogy baromira élveztem a tegnapot! Jó volt veletek, köszi, hogy "figyeltetek rám", és köszi a türelmet. Veletek szívesen elmegyek máskor is, bárhová.
Várjuk a további képeket!
este felteszem a szokásos módon a data.hu-ra és mindenki töltögetheti
kösz a nagyszerű napot!, hát igen, ilyen egy jól megszervezett találka
Nem is tudtam,hogy erdi vagy . Legközelebb mehetünk együtt
Toljátok felfelé a képeket
Sziasztok! Én is köszönöm a mai tekergést,nagyon jól éreztem magam! Remélem még párszor beférek közétek
Én is jól éreztem magam
Király volt a nap, várjuk a további képeket
Jól éreztem magam! Jó volt veletek!
Király volt a mai nap! Jó csapat, szép motorok!
Köszi mindenkinek!
Jól telt a mai nap! Örülök, hogy veletek lehettem!
Mindenki keresse meg magát :)
Kevés volt az idő,de remélem legközelebb jobban összejön! Bird hetese gyönyörű,Ukawa hatosa meg hibátlan! Persze a többieké is!
Remélem összejön és megveszi, akkor eltolom én is műszakira a 7R -t, mert régen vele mociztam együtt :)
Köszi ez nagyon szép, már csak reménykedünk :)
Nincs még ennyi össze spórolva, de 99% lesz ennyi, ha kocsijára visszamenőleg kiküldi neki a bank a lovét :)

Nekem is jött egy picike a 7R miatt( pedig 2éve letelt a hitel), így megleptem magam pár aprósággal.
Ezekkel:
Felni már fent 1,5éves DOT számú 6mm pluszos gumik, a generátorszíj és társait ma dobom fel....
Mire meggyöztetek mentem volna erre este hív a főnök, hogy hamarabb van este meló, de remélem nyáron sikerűl valamit összehozni
Ez tényleg szép!
Bocs, Hajdúdorog.

http://olx.hu/hirdetes/kawasaki-zx-7rr-ID3j1Nx.html#
valami elérhetőség, fénykép, info, ár?