Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor remélem, hogy összejön a buli!
Szép gyűjteménye van Andreanak, csak kicsit problémás volt vele a biznisz
Bird...!
Próbáld meg úgy feltenni a sátrat a motorra, hogy szétszeded és becsomagolod
Nekem is jó minden megoldás, sátram is van, szóval no problém, csak motorra nem fér fel.
Ez jó ötlet!
Ezért a fél tökömet
Na ez jól hangzik ezt már ha tolnom kell sem hagynám ki
Megnéztem, fajintos. 7500 pengő egy 4 fős lakókocsi 1 napra. Meg kell kérdezni a társaságot, hogy mire van igény és kinek mikor lenne jó. Részemről mindkét variáció rendben van. Itt a költségekbe kell belegondolni, hogy mi mennyi.
Gáláns gesztus és én értékelem!
Részemről ez is rendben van, én benne vagyok. Ha nincs zuhany, akkor viszek dezodort
Azt meg én tenném hozzá, hogy pl. apró pogácsát tudok vinni rágcsálni a bulihoz
Én igazából nem ház bérlésére gondoltam, hanem saját ingatlanba invitáltalak volna benneteket.
Viszont tekintve, hogy egy hétvégi házról beszélünk, ami mindig is csak ilyen buliknak adott otthont, jóval szerényebb körülményekről beszélhetünk, mint a medence, meg a bikinis csajok. Sőt, a zuhanyzó is olyan "extra", amit nem tudok felkínálni. (Lavór van. )Szép fű, főző- és sütő alkalmatosságok, valamint nagy terület van, de medence, az nincs. Szomszédok sincsenek.
Caravan camping Gyenesdiás
Tudok egy medencés campinget Gyenesdiason ,egy kollégámnal. Talán lakókocsi is van.
Ha olyan jó lesz a hangulat, mint amilyen most volt, akkor nyugodtan mondhatjuk, hogy vidám vasárnap-osok vagyunk
Csak meg ne mondjatok kik vagyunk Vmi baptista csoport szervez eves találkozót mondjuk.
Minek a bikini?
Medencés ház, bikinis csajokkak!
Az szuper lenne! Részemről nincs nagy igény, csak az alapvető dolgok legyenek rendben: wc, zuhanyzó, normális ágy. Kajálni lehet bármit, bárhol, de ezekben nem vagyok begyöpösödve
De ha találtok egy medencés házat, az se rossz
Mi szívesen szervezünk egyet Tamással. Siófokon elköszönésnél már említettük, és az ajánlat továbbra is áll, ha van rá igény. Az elszállásolás nehezebb téma, de ha nincsenek túl nagy igények, akkor az is simán megoldható.
De szép a kis hatosom.
Na jó, a többi is. Köszi a képeket!
most hogy mondod
Jaja meg az elmúlt 8 év a hibás. Nem politikus véletlenül?
Na ez a beszéd Dini!
GURO! Nem akarnál egy ilyet megszervezni?
Teljesen jó volt, hazafele is szépen tartottuk tempót! Házikós bulis Balatonosba benne vagyok, mondjuk évszaktól függetlenül fürdeni lehet bármikor. Bográcsos, grillezős, sörös estét összedobhatunk!
a napra fogta