Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A -2 fogtól nyomatékos lesz és letilt 6ban 280 körül óra szerint. Én anno ezt akartam elérni, de most inkább a gyárit preferálnám. Szippantgatja is az elejét.
Köszii!
Én azt szeretném ha nyomatékosabb lenne,végre úgysem érdekelne!Meg hol is lehetne legálisan száguldozni!
Akkor ez a -2 fog ez felejtős?
Köszii!
Gratulálok. Én legközelebb gyári áttételt fogok venni, ez az elöl -2, hátul -2 fog ez elég rövid. Vezérműben csak a DID-et ajánlom, bár lesz aki azt mondja gyári, ezzel sokan nem értenek egyet. Azon kevés dolgok egyike, amiből nem venném meg a gyári Tourmaxot.
De annyiért leginkább semmit
Max! 400-ért ne akarjatok patika 7R-t venni!
Gratula a csöppséghez!
A láncokhoz nem értek, max a kutyához szoktam venni
No jelentem ez a zx7r egy év állás után PÖCRRRRE INDÚÚÚL!
Elővettem, mert haver felizgatott, hogy megyünk motort venni, lesz neki is 7R...
Mentünk volna, ha valaki nem hazudozik össze vissza a telefonban!
Ennyit a hazai eladó "olcsó" motorokról és a tulajdonosokról....

Látom én akkor fogok motorozni, ha össze spórol 650 -t, mert 400körül még nem fogtunk ki semmi jót :(
Köszii
Gratula
Nagyon kösziii!
Gratulálok a picihez!
Hali mindenkinek!
Ritkán nézem be,de most a véleményetekre,tapasztalatokra lennék kíváncsi!Ki milyet,mért mikor.............meg ilyenek!Idén csak gyűjtögetés lesz,hogy jövőre patent legyen a gép.
Ki milyen,mekkora (értek itt fogszámra) lánckereket használ,milyen lánccal . Ill vezérműláncot? Mert lassan írom a kis listámat,hogy mit is kell vennem! Meg akarok majd sport légszűrőt,hozzá állíttatni a karbikat az Akrához.
Előre is köszi a segítségeteket!

Ja én nem utolsósorban megszületett egy hete a következő kis motoros!
telón elérsz
akkor hogy legyen? vár a motorom, friss lücsi friss szűrő műszaki és góóó.
mna hogy legyen, vegyem le a gumát ? ma küldöm ha válaszolsz emil-re
sos kerék
kellene az a kerék sos ben utalom az összeget mikor tudod feladni
a 9-é 40.5mm és nem egy az egyben megy fel
Ha a szélén van a gázfordító, akkor talán az első szériás ZX9R-é rámegy, de az 40es asszem. Ha középen van, akkor D-s ZZR1.1 megy rá. Nekem az van rajta, szintén 40es torkú. Jobban jársz ha keresel egy gyári nem szétkopottat. Nem lesz könnyű...
Sziasztok! Van egy ZXR 750L-em.Szarakszik a karbim(farsot szív és nincs alapjártatom),nem tudjátok valamelyik másik motorét rá lehet rakni.
Én majdnem beszívtam derékfájás miatt kezelésről jöttem 1 ben maradt beindítom megugrik támasz bement a sisak a kormányon az fogta meg az az napi kezelésnek sok értelme nem volt
Egyszer nekem is lent maradt azota figyelem akkor makom volt, de csak egyszer kell lent maradjon rosszkor.
Amióta egyszer elfelejtettem én is lenézek
Nekem is néha jó,néha nem . Azota indulaskor mindig lenezek