Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fehérváron még van egy, nyugi.
wazz, így elfogynak a legyártott db-ok és akkor én hogy veszek magamnak egyet
Hááát nem kellett sokáig várni
Törik a gazdagok ropira a vasakat
Na mi a fene nem járok fel sokszor és ezt látom mikor feljövök Jobbulást a 7 es társadalomnak szüksége van rád
Tudok segiteni! adatlap
köszi mindenkinek ismét a jókívánságokat!
Az évzáró gokart szervezés alatt, max idén én leszek a camera man
Mondjuk jobban szeretnék veletek együtt csatázni a pályán, de ez állapot és erőnlét függő
Kitartást mindenkinek, én is ezt teszem
Mi a ...
Gyógyulgassál Guro bácsi , mert ha Te nem vagy ott a gurulásokon, senki nem szurkál, és kritizál... Kenesén sem voltál... Szedd össze magad!
Azért, ha motorozást már nem is, de a szokásos gokart napot remélem megszervezed idén is.
Jobbulást Guro!
Most olvasom hogy mi a nagy helyzet!
Sziasztok!

Használható állapotú első féktárcsát keresnék ...
Szóljon már ,akinek lenne eladó...

köszi
Jobbulást kívánok!
voltam dokinál, aki normális, nagy szaktudású, alapos és ráadásul kedves is. Elmondott mindent a dolgokról, az elkövetkezendő időszakról.
Elég sok vizsgálat vár rám, de hát a motorszerelés is ilyen, főleg, ha egyszer csak beüt a ménykű , és nem tudni hol kezdjünk neki
Köszönöm mindenkinek a támogatását, kitartás, a tavasz már nincs messze
Úgy legyen. Jobbulást!
Mielőbbi gyógyulást kívánok barátom! Ha a dokik nem bírnak veled, gyere csak hozzám:somlói bor+szilva pálesz!
stagnálok, remélem találok egy normális orvost és az helyrehoz
akkor azt mindenképpen hallani szeretném menet közben
Pedig kész a hetes. Ez a pár sor viszont elég ijesztő! Azért legalább "javulsz", ha már nem tudhatunk többet?
Azért Te is vigyázz Magadra!
Ma röfögtettem a gépeket a garázsban. Imádom őket! És megjött Igor bácsi gyárából a komplett Akrapovic rendszer az RR-hez.
Helló
Nézd meg az enyémet , megegyezünk...
Üdv .
Sajnos eladó lett a 7-esem , úgy hozta az élet hogy egy szezont ki kell hagynom valószínűleg.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Üdv Srácok,

elnézéseteket kérem, hogy nem szerveztem szezonzáró csapatást, de ennek megvannak az okai.
Mondjuk úgy egyszerűen, hogy motoron sem ültem közel 2 hónapja és nem azért mert nem szerettem volna motorozni,csak sajna nem tudnék jelenlegi állapotomban....
Remélem hamarosan a régi leszek és akkor ígérem a szezonnyitót időben elkezdem szervezni.
Ha valaki még gurul idén, az vigyázzon magára!
ui: ne akarjatok ész nélkül fogyni.....
Látom pesti vagy. Ha valami apróbb dolog kell ami 1-1vasárnap belefér akkor szívesen segítek.
Adatlapomon mail cím.
Ide ritkán nézek fel, mióta kevés időm van motorozni, mert autót építgetek :)
Nem szerelőd van, hanem egy kókányoló barom marhád!
Pont a szelep feladata,hogy melegen pöccre induljon a motor.
a hetesek ram airje nem folyamatosan szellőztetős hanem szeleppel vezérelt szellőztetős.

Aki kiköti azt motorok közelébe még NÉZELŐDNI SE engedném, nem,hogy szerelni!

Az a szelep vált át járó motornál az airboxba, és leállított motornál a szabadba, ha folyamatosan az airboxba párolog a benzin ne csodálkozz, hogy egy rakás szar a motorod!
Ugye ram aires motornál a karbik uszóházának is túlnyomáson kell lenni, mert a fizikát tudja a benzin még akkor is ha sok ember nem tudja :)
Régóta hirdetik.
Több volt az árcetlin nyár elején és telefonban azt mondta nincs alku.
Baszhatja, mert azóta is eladó, haver meg vett egy valóban gyári zx9r (900b -t), amin az utolsó matrica, index, patent, csavar, kipuf, minden mint egy vadi új motor! A mostani árhoz képest is olcsóbban.
Viszont ennyiért én azt mondom ha rendbe van és csak annyi van vele ami a képen látszik akkor vedd meg.

Nyáron akartunk venni 2db 7r -t is egyikből 9r másikből 919rr lett.
Siralmas, hogy 5kiló alatt a sportmotorok 99% egy kókányolt fos.
üvegszálas idom, csives hatlapú csavarok, sziloplaszt mindenhol, volt aminek a váza nyomott volt, de a telefonban hibátlan gép, stb.

Figyi ennyiért ha jót akarsz vagy hónapokig keresgélsz vagy megveszed "közel jón".

Képről mondom nagyon szép, elakartunk menni megnézni csak mivel nem gyári a matricázás és a hologramos matrica nagyon drága így nem mentünk, mert nyár elején valami 6kiló körül volt hírdetve!
Ez a 470 barátibb sokkal!
Ha 450ért oda adja és nem csörög, nem füstöl, nem üvegszálas idom, nincs nagy kokányolás nyom szó nélkül hozd el!

mobile.de n már 3000euro alatt alig találni jó 7R -t ami valóban 100% gyári, mire azért kimész, behozod ott vagy 1misi!
Nem ismerem, de ránézésre szép paripa. Egyben van a kép alapján
Egy személyes megsasolást szerintem megér
Megy valaki a Kawasaki fest-re Agárdra? Én délután benézek a disznóval