Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv,
akkor holnap 16.30-45 körül aki tud jönni érjen a szokott helyre ( Hungarokart )
Ezt nektek fényképeztem karácsonyra (szőnyeg, ha esetleg nem derülne ki) :
Tudod mi lesz még Fehérváron? Básszásss
Naná! Sőt, a koriliget is megy már.
YO! Holnap lesz még szfváron adventi vásár?
Többiek?
December 29. 17 óra?
Ez jó hír, örülök. Dec 29-én találkozunk!
:( en 29 ejszakás leszek . De lélekben veletek tartok ;)
Oksa!
tudom barátom, és köszönöm!
Valószínűleg most nem élek majd a felajánlásoddal, persze ez nem jelenti azt, hogy máskor sem
Legyen akkó` 29
Szállás no problem! Tudod!
Helloka,
ha 29-e, akkor minden bizonnyal Brigi is tud jönni, mert 30-31 dolgozik és igen, szívesen beugranánk meglesni a kis fészketeket.
Véleményem szerint is jó a 17:00 a gokart első menetére, akkor kb este 8-ra végzünk is, és ugyebár haza is viszünk titeket.
Nagyon később nem lenne jó végezni, mert nekem 30-án kell Pestre mennem egy speckó tesztre és konzultálni az esetleges műtétről, mindezt 8:30-tól
A hozzátok való érkezést ennek függvényében kitaláljuk, de kb 14:30-15 óra...
Egyelőre úgy néz ki, hogy nekünk is bármelyik nap jó, de akkor legyen 29, ahogy Peti javasolta.
Nem nagyon emlékszem, hogy mikor szoktunk kezdeni, de ha el akartok jönni még mézeskalács házikót nézni (és naná, hogy akartok), akkor talán valami kora délutáni időpont lenne a legjobb. Mondjuk 17 óra?
Szóval a 2015.12.29. (kedd) 17 órához mit szóltok?
Nekem is mindegy,de legyen 29, hogy elinduljunk valamerre.
Szívből örülök a jó hírnek!
Nekem bármikor jó! Téli szünetem van.
Hy! Mehet bármelyik nap részemről!
Mind 3 nap megfelel 15 órától
üdv Mindenkinek,
a jóhírem, hogy jobban érzem magam, persze ezért szedem a bogyókat rendületlenül.
Kérdésem és egyben kérésem is az lenne, hogy közelítsünk a többségnek alkalmas időpont felé, annak megnevezésével!
13:00 tól este 22:00 ig szabad a pálya 12.28-29-30-án!
Mielőbbi gyógyulást,kitartást kívánok !
Gokartban benne vagyok.
Ha emlekeim nem csalnak, tavaly mar elnyertem ezt a megtisztelo poziciot
Nem valoszinu, hogy konnyen adom a nehezen megszerzett dicsoseget
Mindenki utolsó akar lenni? Egye fene, idén átadom a stafétát.
Ha megvan az idöpont megnézem melózom e és ha nem akkor felölem okés ezer éve nem gokartoztam úgy hogy utolsó helyért én szállok ringbe
De csak akkor, ha veszel.
Ok, csak hozd majd a csövet.
Akkor szídd ki