Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kuplung felső munkahengernél van egy kis réz betét ami elkophat ami működteti a dugattyút. tekerj egy csavart a felső munka hengerbe ahol a cső csatlakozás van. ha pumpálásra felkeményedik az jó. alul nem gyengül el a rugó, egy tisztítás ráfér a rendszerre, még a sajátomon is.
Biztos sok munka van benne és szép lett! De soha nem lesz olyan szép,mint egy zx7r ,mert ez már nem az. Amúgy az új kategóriájában tényleg szép ;)
Zx7r :P :D
Ha a hidraulika ennyire szar lenne, akkor folyna valahol. Nézd meg a kuplungkosarat, nincs e nagyon beverődve a lamella a kosárba nagyon, attól is leállhat a motor.
A munkahengerben nincs rugó, csak a kinyomórugók a kinyomótárcsa alatt. Magával a kulunggal minden rendben? Levetted a kuplungfedelet? Nincs ott lelazulva csavar? Én jártam úgy a régi Yamahámmal, lelazult a kuplungagy csavarja, aztán minden egyes kuplungolásnál lejjebb jött a tengelyen.
Kicseréltem lent a munkahengernél( vagy dugattyú) a szimeringet jobb lett de még mindig nem jó, kicseréltem a kuplung szerkezetre ami rámegy kis fém hüvelyt nagyobbra befogott a kuplungom folyamatosan szóval a szerkezet müködik, a hidraulikus rendszer a szar. kérdés gyenge lehet a rugó lent a munkahengernél vagy a karon lévő főmunkahenger a szar?
Én már csak a CR9E-t használom, nekem nem vált be az irídiumos. Két elkúrt indítás, aztán elúszott a gyertya...
Köszönöm a segítséget! :)
Hello. Ugy tudom mindenki CR9E-t használ,van aki CR9EI-t (iridium) ,az "i" nélküli tökéletes !
Sziasztok! Adott egy 89-es ZXR 750. Utána néztem van hozzá gyújtógyertya NGK CR9E, illetve Denso U27ESR-N. Ki melyiket ajánlja, vagy milyet használtok? Köszi előre is!
Itt lenne a kép a biztosíték táblázatról amilyen nekem kellene !!! Sziasztok !!! jó motorozást mindenkinek !!!
Sziasztok !!! Egy kis segítségre lenne szükségem !!! Egy biztosíték táblázatra lenne szükségem,de az én motorom az amerikai model és ahoz olyan biztosíték táblázat kell amiben kettő db relé van,az egyik az indító relé a másik a világítás relé ami kapcsolja a világításomat !!! Tudnillik az enyém indításnál autómatikusan kapcsolja magának nem én kapcsolom !!! Van rajta egy 9 jegyű szám is ami nagyon fontos lenne hogy egyezzen !!! De itt a kép is amiről beszélek,ilyenre lenne szükségem !!! Előre is köszönöm ,mindenkinek megtisztelő válaszát !!! Sziasztok !!!
Köszi szerintem tudom melyik az, úgy vagyok vele akkor megyek szerelőhőz ha már minden kötél szakad Inkább költöm benzinre, de eddig még csak egyszer volt olyan hálisten de akkor be is fürödtem a szerelővel
Szívesen! Ha jó szerelő kell,aki vágja -fejből- a kawákat, akkor rendlinemotors az illatos úton. Nagyon tudja és barátságos áron !
Ok. Akkor várok és figyelek :)
Jegyeztem.
Hi, nem rendeltem még, gondoltam ráérünk. Szólok, ha aktuális, ha így folytatódik az idő nem kell mostanában motorozni...
Ja és nagyon köszönöm a segitséget ha egyszer össze futnánk márka talin vendégem vagy egy üccsire
beszéltem már vele este ir árat aztán smegbeszéljük a postát
Postazza is ;)
De itt meg a RedLineMotors a tuti ix.illatos úton !!
Köszi szerintem kerseni fogom ha itt pesten nem találok
Az enyemhez volt kulon. Kawazsoltit keresd http://www.steelhorsemotor.hu/
Lent a munkahengernél a szimeringnél farsot szív szétszedtük majd összeraktuk majd légtelenítettük és egy darabig jó volt. Teljes javítókészlet vagy lehet külön is kapni hozzá??
ha lehet én is beállnék a sorba egy 8 literrel
Üresben jól működik?