Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Penteken valószínű megyek Szfvárra. Vajon megjön addig?
Hali Békés megyében megbízható szerelőt tudna valaki ajánlani ?
Motorikus problémához.
Jó lesz
Hali, még nincs nálam az olaj.
Mennyi hűtőfolyadék megy bele? Melegszik lehet kevés a szintem
Bocs,vmi furcsa dolog volt,mert Tomi nevét írta ki a végét akkor is neki írom :))
deeee eeez hogyan ? Miert? Es kulonben is.. De a regi szett megvan ugye?! Utaltam. Vmikor elgurulok vagy nem tudom hogyan lesz
Sziasztok

Szezonra felkészülés része ként elkezdtem új ruhát ölteni a kislányra.
2016-os kawa zöld, a lilát még várom amcsiból.
Holnap beugrok hozzájuk és megbeszélem április végén lejár a műszakim szóval az idő is sürget meg hát itt a jó idő és már nagyon mennék
Pontosan nem tudom milyen áron dolgoznak,de abszolút korrekt,nem drága. Nem félek oda menni :) A munkára panaszt még nem hallottam, én a környéken másra nem bízom az enyémet. Józsi,a szerelő nagyon vágja a kawat.
Alig futott (4-5000km) kuplungom megcsúszik néha :( szóval megyek hozzá hamarosan. Nem ők csinálták,de nem is a régi szerelőm hibája lehet.
Az illatos úti red line tudja valaki milyen árban dolgoznak? Csak nem jó a gép, két napig jó volt és most megint az a tünet tanácstalan vagyok már
Szia!

Ne foglalkozz pontosan mennyi megy bele. Szemre tudom csak mert sosem néztem mennyi megy bele :). A zx7r szerlési könyv alapján az olajnak Fél és Teli állás között kell lennie. Ha fullra töltöm akkor pl. egyesbe nagy fordulaton nem engedi felváltanom. Pedig kuplunk lamellák rugóval már cserélve lettek. Szóval a megfelelő olaj mennyiség befolyásolja a váltó működését.
Regéljétek légyszi kinek hány liter olaj kell és kell-é szűrő vagy sem.
f2tommy@gmail.com
Köszipuszi!
Placebo...
Köszi adatlapomon van róla videó
Jól áll neki ;) a trombitának meg gondolom állat hangja van
Változnak az idők vele változok énis ná ná ná
E á öröm e áá bódóttáá , végre kimerészkedtem az odúmból és meghajtottam a most februárban beszerzett vasamat.
Vki azt mondta itt a forumban hogy nem lehet 500 alatt jó sportmotort venni , nos ezt cáfolom 400 ér egy kifogtam egy pöpec 99-es zx7R-t majd hogy nem makulátlan állapotban. Bódog tulajdonosaként csatlakozom ezennel a virtuális közösséghez is. :)
Ja elfelejtettem írni hogy kerozinos:D
Szerintem van jobban megy és kevesebbet fogyaszt
(diesel)
Semmi értelme 95-ösnél sőt 91-esnél magasabb oktánszámú üzemanyagot tankolni, de nyilván 91-es már nem létezik. Kárt nem tesz benne.
Nem hinném,hogy káros lenne,ha csak nem deiesel a 7esed ;)
Srácok lenne egy kérdésem én mindig 100as benzint használok de mai motorozásnál egyik haverom azt mondta hogy az sokáig káros a gépnek így van?
Rendeltem komplett javitó készletet arra várok de ezt kiprobálom