Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2. azaz dvá
1 azaz ágyin
2.
ennyi...
magyar országon vagy faszikám ! téged elkaptak ......................, de hogy valakinek feltűnjön hogy egy névre 200 ezer mobil sim kártyát vásárolnak az több hatóságnak sem !
1.
Értem és köszönöm. Mennyiért adnád a cuccokat? Együtt / külön, jobb/bal? Magasítóra nincs szükségem, az van.
a konzolt és a magasítót is eladom. nálam nem tudsz ilyet készíttetni.
Üdv! Hétvégén toltam ki a Ninját és bele roppan a derekamba.Ma a doki azt monda hogy ha tehetem hanyagoljam a motorozást.
Vagy eladom és veszek másikat kisebbet vagy nem lesz jó vége.
Sajnos eladó lett a nagy harcos :(
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Szia, magasítóm nekem is van, csak a konzol tört el. Eladod? Vagy tudok csináltatni nálad?
van hozzá lábtartó magasítóm és konzolom. a legyártott lábtartó konzol jobb, attól függ milyen árban dolgozik a marós? a 10-12mm-es vastag konzol a jó anyagú.
jöhet
Szerintem ez nem a fórumra való vita, felesleges még itt is indulatokat kelteni, elég ha Szarbán kelti a feszkót.
Hi!

Nekem fix lábtartóm van (nem felhajlós) direkt pályára (magasabbra is van rakva). Alumínium, CNC-zett, van benne esés, de egyszer hajlott csak el az egyik, azt kiegyengették, azóta is jó. Tehát érdemes lehet...de ezt neked kell eldönteni.
Igen sajnos, most járhatok a bíróságra
Sziasztok,
új vagyok a fórumon, tanácsot kérnék Tőletek. A hétvégén sikerült Kakucson esnem egyet, aminek a motoron (ZX-9 2001) kisebb zúzódások, törések, stb. lett az eredménye.
A kérdésem, hogy szerintetek érdemes-e a letört jobb oldali lábtartó konzolt legyártatni egy marós szakival, vagy vegyek egy komplett lábtartót a Sugo Motors-tól (merthogy csak náluk találtam elérhetőt) 15 pénzért?
Köszönöm
Gergő
nos, kék minden szavazó körben de még a hírös pöstön is volt olyan barom aki igennel szavazott ha most a /bele/való magyar lennék akkor a szavazatok számlálása után minden ilyen egyén háza elé be állitanék egy nagy khemiont és minden mozdítható értékével együtt exportálnám valamely szír afgán ........... területre, kibasznám a kecskebaszók közzé hogy a szemük láttára lopják el mindenüket ................ + legyen hol meggyet szedniük!
volt meggy? hajókáztál?
megint.