Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hahooo Szeki Mi a helyzet a tárcsákkal?
Idösanyám dzsálózik a mák a tésztán!
Nem mák az fiam hándzsá!
A sárga swittyre gondoltál?
az asszonynak szürke volt és ettől egyel régebbi. Jó és igénytelen autó volt szerettem
Te minek szeded ki a zuhanytálcát?
Megzavarod a rovarok élőhelyét Szólok az állatvédőknek van is bizonyítékom
? A tolómérőről?
Ja jolvan mostmár latom a kèpet is...előbb mèg nem volt ott semmi csfak a szöveg
Rendben köszi szèpen.tudsz egy kèpet is csatolni róluk?
megmérem
Akkor kèrlek mèrd le pontosan mennyi....ha nem gáz.Az a baj,hogy szopok az enyèmmel mert rohadtul beráz nagytempóról való fèkezèsnèl...törve volt az eleje mikor vettem biztos kapott a tárcsa is ,mert az agy rèsznèl sèrult az már kiderült.Ha valoban jók 25 èrt megveszem a párt,ha állod a szavad ès visszaveszed ha mègis ütne.
nem volt karambolos, váz vágott egy váz vásárlása és forgalomba helyezése lett volna a huszár vágás, na de 98 000 km-el a háta mögött ki vette volna meg, vissza lehet tekerni az számlálót , de én azzal nem foglalkozom, + nem volt patika az idomzat így szét vitte a széééééééél a darabjait.
3.5mm a határ , ha jól látom az egyik 4mm a másik 3.7, de ha kell pontosítok. 25 000 ft a pár, és vissza veszem ha nem jó.
Azt hittem szopatsz ....akkor meg igy nem ertem ,hogy miert huzod le ennyire a gèpet.Ès szerinted az mèg a gyári tárcsa rajta?Megmèrnèd mennyire van mèg a határ felett?Ès ami a legfontosabb mennyit kèrsz èrte?
nem szívóztam veled jobb ha tudomásul veszed ! 98 ezer akárhányszáz km-volt a 954-be ami szétbomlott - ha megtalálom a km számláló képét akkor majd a 954 fórumba feltolom-. egy kék magyar 954 kapta meg a blokkját , nem füstölt, hibátlan volt a váltója , mentem is egy kört vele, egy marék suskát meg egy 954 rotty blokkot adtak érte.
Nem a kilencesről kell a tárcsa azok tudom hogy bírnak annyit...ha ni cs nincs..köszi azert.
Lehet hogy a pipit láttam?
Igen már hűvösek az esték.
2db 98 000 km-t futott féktárcsám van, még a kopáshatár feletti értékkel, nincs válla, nem üt.
szervó motor bovdenek lábtartók kormánycsutka injektor hengerfej főtengely váltó kipurendszer hátsó felni és apró alkatrészek ............
Hu bammeg,,azz igen,,,,és akko má le van szarva a 9-es társaság??
Szevasztok.
Csak elköszönni jöttem.. Eladtam a 9-est..
Elég jó pénzért tudtam megválni tőle, így tavaszra jön a ZX 14:)
Szeki neked annyi kacatod van 954-hez....kèt első fasza fèktárcsád nincs vèletlen?
jó nálad elég változatos
Dolgozok bazmeg