Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/zx-9r_ninja/kawasaki_zx-9r_ninja-10733917
Mazsi eladja a kík szörnyeteget. Aki 9 es motorvásárlás előtt áll, tudom neki ajánlani. Jó takajdonosok kezében volt.

http://new.hasznaltauto.hu
De akkor valami hiper-szuper technikát nézzél.
tegnap lett rea + kawa wsbk bajnok. igen fogynom kell, úgy 15kg-ot. meg köll-ene pár új alkatrész a szervezetembe/ futóművembe.
Egy kicsit fogytál szeki.
1.jó étvágyat.
1. üdvözlet az eltűnt régi motorosoknak.
1jó a reggelt
Egyszer már elmennénk a te bulidra is csak születtél te is valamikor
Nem sértődtem,félre ne érts,,,de én is meg tudom számolni egy kezem tuti hogy Lengyuszhoz ki volt meghíva./mondjuk ezt ő döntötte el bizt/..De nem vitázok,,csak meglepődtem mikor láttam a képeket....Köszi az infókat...
Az a "lehet megoldom" nálad még nem jött eddig be Nem sok minden van egy évben 1buli nálam egy panyolán (bár ez a helyszín jövő évtől várhatóan változni fog) esetleg még év közben ilyen szülinapos 1 talán két alkalom azt slussz. 8 év alatt minimum a két tali az 16 alkalom
Te mennyire és jöttél idáig??? Ha nagyon akarnám ki tudnám számolni minden fényképem megvan
A legdurvább az volt amikor annyira sírtál, hogy Bogyesz a panyolaitt miattad tolta el egy héttel. és te voltál aki nem jött el
Nem bántani akarlak mert szeretlek téged de tök felesleges megsértődni még akkor is ha nyilvánvalóan "hülyeségeket firkálgatok"
1. lengyusznak utólag boldog szülinapot.
Firkálhatod a hülyeségeidet,,a lényeg ugyanaz...... /fórumos összeröffenéseket itt,vagy telon meg szoktuk tárgyalni nem?/Mondjuk ez Magán jellegű volt....
Aha,,hát igen,,,de ha netán kaptam volna meghívást akkor lehet megoldom.../bár valószínű nem vagyunk egyformák Lengyusznál..../
lengyusz születésnap székesfehérvár
De neked teljesen mindegy mert te mindíg akkor "dolgozol" amikor valami fórumos összereöffenés van
Ez hol volt? és milyen alkalom??
2. Ezúton is köszönet lengyusznak, hogy 3 napig ismét sleppeskedhettem rajta
Sok Boldog 41 születésnapot (bár sose gondoltam volna, hogy eddig elál a sz@r)