Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondja vagy mutassam ! vw TDI + egér szelep
szasz ! mikor lehet az eper töveket átültetni?
lengővillába nem , lengővilla sárvédőbe igen , vágja szét mint zápor eső a libaszart !
a 98.as 5.5 felnije jobban össze húzza, a 2000-2002- es 6 colosa nem.
Királyság, éppen ezek vannak otthon, ezért is a kérdés.
Meg a 200as is be megy
Csak szar lesz vele kanyarodni mert be húzza a felni
Srácok, 190 és 185-s gumit feltudom rakni 98-as évjáratúra? Nem fog beleérni semmibe?
Ez így szar, vegye ki a hátsó kereket,. És ezzel ragassza meg rendesen, aztán lehet fényezni. Ha mindezzel megvan tegye
vissza a hátsó kereket.
Ilyen rögzítési megoldásokat én is gyakran alkalmazok
Nem tőlem lopta az ötletet?
Kollégám reggel kaszkadőr
nekem 18650-ért
estét na akko most mennyié ment a licit?
tőled mindig szerettem a regényeket.
1. Sziasztok.
Így van Pipi. Ti rendes emberek vagytok. Nem kupecek.
Ezt úgy hívják emberség! Engem még a szüleim erre tanítottak. Megpróbálom tovább adni én is a gyerekeimnek, ha tudom!
Na valetudor ha ennyire fizethetnéked van mondom nekem mennyi kárt okoztál l a meghiusult tranzakicióddal
Mivel Eszternek is el kellett menni a lerohadt motorodhoz, így telefonált nekem, hogy csak kb. két órával később mennyünk a családdal hozzájuk (ugyanis oda voltunk hivatalosak berúgós grillpartyra) Csak, hogy mi már addigra pöstibe voltunk, hogy ne a ház előt várjunk hiába a tűző napon, elmentünk a vasúttörténeti múzeum gyermeknapjára
Mivel a 2,5 éves fiamat nem várakoztathatom órákon keresztül egy kapualjban) Tehát én és a feleségem belépője 2x 1700 Ft volt(szerencsédre a gyereknek ingyenes )
Kerti kisvasutazás egyszer apával egyszer anyával 4x600 Ft. 2x3 dl limonádé 600 ft. Aztán kezdődött az Apacukar zenekar koncertje, reméltem amíg ezt nézi a gyerek addig befejeződik a pénzköltés, de nem így történ mert az sajnos nem érdekelte. Nem volt mese Sétavonatozás az M61 dízel Nohabon 2x2000 Ft aztán fordítókorongozás( az szerencsére ingyenes volt, majd utazás a csajka sínautóval 2x 400 Ft. Utánna a terepasztal vonatvezetés 1x 2000 ft. Majd csak meg is éheztünk két sajtos tejfölös lángos 2x 400 ft. A feleségem kávézik 200 ért én csaptam egy Hell-t 250-ért. Vasutaspoló, indítótárcsa, síp, mávos masinisztasapka, emlék képeslap a gyereknek 4500 ft. Kifelemenet a kijáratnál 4 db-os varázsfilckészlet 1700 ft-ért Nos mindjárt összegzem ez az az összeg amit elpacsáltam, hogy az Esztert elhívtátok a lomodhoz és mind erre nem tartottam volna igényt egy megvalósult tranzakció esetén.
Nos ez 18650 Ft-ba került. Akkor ezt kell kifizetned nekem Igérem ahogy a gyerek elfelejti a vasutas relikviákat és a varázsfilcet (max néhány nap ) postán saját költségemre megküldöm neked A pénzt jimynek vidd, Ő a fórumos talin, majd ideadja ne aggódj
Szerintetek?

Story continues...
és ezt így tartom korrektnek én is Tibi hasonló képpen cselekedtem volna én is, de lehet, hogy mert egy régi maradi ember vagyok
Én abban a korban és olyan helyen nevelkedtem ahol számított az adott szó és az alku kézfogása többet ért ezer oldal dokumentumnál.
2 kilóért egyébként sem csináltam volna segget a számból a becsületem és a tisztességem ugy gondolom ettől sokkal többet ér, még olyannal szemben is akit tudom, hogy nem látom soha többé életembe...
Mikor a régebbi ZX-10R-et vettem megalkudtunk de még nem volt aláírva semmi. A tulajt felhívták. A másik vevő ott a fülem hallatára több pénzt ígért a tulajnak. Elhajtotta mint a szart. Azt mondta kezet fogtunk és nem vonja vissza a szavát. Ennyi a story.
nagyon szívesen kifizetem a költségeidet, a barátnőd elrabolt idejét, ūzemanyagát, nem leszek szarrágó, itt nem ìrok többet, számom tudod nyugodtan felhívhatsz
Őrülök, hogy segíthettem, és még a kocsimat is kint hagyhattam Szentendrén..Az első komoly vevők voltunk,a hirdetésben licitről szó sem volt. Ez van, majd az élet megfizet.
ez csak a te szemszszögedből van így! hozzáteszem semmi bajom veled, teljesen korrekt voltál szombaton.valóban nem fogadtam el előleget, mert nyitva akartam hagyni a kérdést ha szombat délután vagy este beesik valaki aki többet ad a motorért akkor annak odaattam volna. vasárnap reggel egy időben ti is jöttetek meg előttetek 10 percel más is.kirakta a pénzt mondta viszi. nem előleg nem foglaló viszi! ekkor hívtalak hol vagytok mert ez is vinné meg valszeg ti is( bár a haverod még nem is látta aki a tulaj lett volna)és nem mondtam hogy 790 ert adnám oda nektek. hanem gyertek és akinek többet ér vigye el. A haverodnak felajanlottam hogy kifizetem a benzinköltségét merthogy Gyöngyösről jött....de sértődést éreztwm a hangjában és rögtön jött hogy már nem érdekli nem jön oda, nem vagyok korrekt stb. Sajnálom hogy így alakult mert te tényleg normális voltál.