Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csimbi Még az én autómat sem gyártották le Valószínűleg nem is fogják, ahhoz túl rövid az emberi lét valahol, valami mindíg hibádzik amitől fos lesz az egész, vagy ilyen, vagy olyan téren
Vannak azok a kajázók ahol magad állíthatod össze a szenyát ilyen szubvéj meg ilyenek
Ha módom lenne rá én is össze tudnám bogarászni kb. 6-8 típusbl egy megfelelő furgont ami nem csak kinézne valahogy de kényelmes, logikus és többnyire törődésmentes volna. Persze ehhez kellene még néhány saját szabadalom ami itt van a séróban.
A te bukógomád a térded meg a könyököd volt
Az legalább nem szakadt ki a vázbú
12 e ft ez vagy az, ami felszerelt azt még le kell bontanom és megnézni hogy jó-e.
a fényes 15 e ft az ezüst 10 e ft.
Sziasztok

2000-es évjáratú ZX-9R-hez keresek gyári indexeket, relével.

Köszi
Nem kell rá! Csak semmi sallang.
féklámpa kapcsol köll rá?
Neked is jól alakult a hétvége?:D
2002 zx9 re keresnék bal oldali lábtarto háromszöget esetleg valakinek? Köszi
No..........ezt,mé?????
Sziasztok! 98-as ZX9R-hez keresnék jobb oldali lábtartó háromszöget.
Szerintem szegény szekinek m valami napocska sütés jött :) Bocsi Szeki :) Akkor ezek szerint én se vagyok normális mert egy vagon pénzt raktam be a felújításba. Bár szerinte,m ez még mindég jobb mintha egy ezrest vettem volna látatlanba. Ja Burgman. Haver már jó pár ezer km ert lenyomott vele . De nem a vitáért csak úgy mondtam :)
Hàt tènyleg èrdekes....ott volt a szèp kilencesed mièrt nem fènyeztetted àt inkàbb?
Akkor én se vagyok normál...../koszlott vacak/,,,,más embernek életében nem adatik meg hogy ilyen koszlott vackokon motorozzon,,pedig de sokan lehetnek akik vágynak erre.Most is lemotoroztam vele 2100 km-t,,és meg vagyok vele elégedve!Pedig lenne lehetőségem másik álltalad járműnek nevezett ujjabb retek kipróbálására,megvételére,de nem hinném hogy ezekkel a motorokkal ugyanugy jol esne egy 750 km-es út,vagy 2100 km-es túra.,, nem vágyok semmi retek R1,1000 RR,meg hasonló ujjabb csodagépre...... (Mindezzel nem téged akarlak bántani,,eszemben sincs,,csak nem mindenki úgy gondolkodik mint te)
2005-ös 636-on is gondolkodom meg cbr 600F4i-n
megint egy koszlott zx9 -et keresel ? elmúltak már ezek a motorok ! volt neked belőle problémás és szép is, meguntad vettél másikat jobbat, gyorsabbat , szebbet modernebbet márkásabbat most megint egy vackot keresel? húúúú vazze nem vagy eccerű, egy normál krapek ha letesz egy motort soha nem vesz belőle még egyet. én sem vennék rc 24-et, sem zx9 b-t sem burgman-t van még sok jármű amit ki lehet próbálni ! ott szuzka vagy R1 1000rr vagy cbf6 hornet .........
miért is?
remélem nem sértődsz, de te zavart vagy
Olx.pl
Sziasztok, 2002-2003-as zx9-et vennék. ha valaki meg szeretne válni tőle ne tartsa magába :) Csak zöldbe érdekell :P
www.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D...]https://www.google.hu/url?sa=t...[/url]
Na, ki milyen motort nem vesz a hétvégén?
igen ezaz