Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom mennyi a zx9 gyári olajnyomása a gsx-r 1100-nak 0,1-bart mondtak a csapágynál. Amúgy se a nyomás a lényeg a szűrőnél hanem a szűrőképesség, és az hogy azt a 800 litert át tudja engedni óránként.
A race olajakat meg el kéne felejteni utcai kocogásnál.
Majd ha alapjáraton elkezd villogni,,vagy netán kigyullad az olaj visszajelződ akkor kezdj el aggodni,,,addig minek??
Pénzkidobás,,,,,nem hiper-szuper versenygépek ezek,,,utcára az alap is tökéletesen megfelel!
Olajmező.hu és kb:15600ft a 4 liter!
Szia ezt az olajat hol és menyiért mérik ?
Hát ezen jot nyerítettem!
Ez majdnem lemaradt
A jóidőre való tekintettel, ellátogattunk a felújított Margitszigetre. (tettek bele pézt ) Kellett is a Finára Néhány közlekedési eszközt is kipróbáltunk, nekem Flóra rollere jött be a legjobban
A minap a taschner garage egyik videója alatt valaki azt állította, hogy a nem gyári szűrővel a kawasakija kisebb olajnyomást produkál hidegen, mint a gyárival, kérdeztem honnan tudja, azt mondta hogy ssakszervizbe hordja és ott megmérték. Hát nem tom.... Ha szakszerviz lennék és drágán akarnám eladni a szűrőmet, akkor én is azt mondanám. De vannak még ott amúgy is bőven kérdések. Mérés körülményei? Mindegyik friss olajjal hidegen, közvetlenül csere után, 2 egymást követő olajcserénél feljegyezve, azonos blokk, olaj és levegő hőmérsékletnél vagy hogy? Hát, kétlem én hogy ilyen kis alapos lenne a szerviz.... De nem voltam ott, nem láttam, nem tom. Én minden motoromhoz hiflo vagy champion szűrőket használtam mindig, sose volt baj. Óccó noname szarokat semmiből se használok a motoromhoz.
köszönöm, most nem. talán később egy rugóstag.
alco tényleg szar a legutóbbi pl. szó szerint leesett az első indításkor. Az olajuk is csak szűrt szerintem, legalábbis nagyon büdös. Szeki nem kell zx10 alkatrész?
aki megteheti ! de volt már olyan vw vag professzor is itt nálam, aki azt mondta hogy 10-e ként cseréli a gázolaj szűrőt mert neki a szerelő azt mondta hogy így jobban megszűri a piszkot a rendszerben !
a szűrőknél pont az a specifikáció hiányzik ami megmutatja mely minimális szennyeződésre gyártották. én pl már kerülöm az alcó és társai nevű szűrőknek nevezett vicc kategóriás termékeket. a boltban pedig mindig a legaljával kezdik !
Persze, hogy értem. Azt hittem viccelve írod, mert nem tudod miről van szó :))
Én pl:ilyet!
Én biztos nem
Hifiltro jó nem kell attól drágább.
Nem érted Azt írtad az "ÚR" rendezte a tartozását
Sziasztok ki az közületek aki a kawasakiba gyári olaj szürőt használ ??
Down ⬇️
Ok. Minden rendben. Széles utat.udv
Most kire gondolsz A Jóistenre?
Az Úr rendezte a tartozást. Reszemrol nincs harag (nem is volt).