Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülök, hogy végre valamit csinálsz a linkelés helyett
A családodnak is jobb lehet, hogy csak havonta lát Na mesélj milyen a kamionos élet Merre jársz, mit viszel stb.
láttam a múltkori felrakott képeidet a mazdablokkról. Legalább 4 ismerősömnek van mazda 6 sok-sok százeezr km-el. Hozzájuk nem kellett még nyúlni.(már a motorhoz a kaszni egy kicsit rohadós fajta, 10 évenként nem árt küszöböt cserélni)
Igénytelen motorblokkok ezek is. Igen viszont azt a minimális karbantartást elvárja, hogy KÖLL BENNE OLAJAT CSERÉNYI
A te blokkod a képek tanúsága szerint gyakorlatilag olaj nélkül járt Ezt a szélsőséges igénybevételt legfeljebb a vaz gyár remek ladablokkjai bírják bizonyos ideig
Mazda?! Nem!
szóval..........látom a helyzet és a hozzá állás mit sem változott ugyan ugy itt éled ki az ovodáskori.az Erika.....és most a szemüveges kisgecinek az elnyomását .....de azért megfogadtam a tanácsod és elmentem nemzetközizni és a legutóbbi határátkelős 6 órás szarással egybekötött várakozásnál,eszembe jutottál..........hogy jöhetnél velem.....nem unatkoznék mert a sok bolond dumáddal ébren tartanál és az sem baj ha köpködöl közben mer hálisten elég szélesz a kaminyon aztán ha megunnálak,el adnálak 1 juróért.......csak hogy az aznapi fürdésem KV-val meg legyen na Pipikém.........csókol anyád Zsolti
Mit csinánák én ott és te egyáltalán mit csinász ott Ha véletlenül egyik nap átjutsz a határon a másik nap tuti valamelyik migráncs táborba toloncolnak
Lehet mondjuk ez a célod a szociális ellátás ott nagyobb mint itthon egy középvezetői fizetés Egy évre rá meg jön a családeggyesítés
Bogyesz gondókodok rajta
Akkor az egyiket megvenném. Hogy tudjuk lebonyolítani a dolgot? Utalás vagy utánvét, posta vagy futár? A kis gumicső nem kell, az enyémen hosszabb van.
no harag csak gondoltam jelzem neked híg áruból nehéz rakást csinálni de gondolom már te is tapasztaltad pláne lent nálatok a síkon.üdv a barátod.
gyere imkább velem külföldre.....mindenkinek jobb lesz
nem
nem kifejezetten a tiédre, az összes fauvé konszerre gondoltam kár beléjük elpocsékolni azt a rengeteg fémet ipari hulladékot gyártanak, ahelyett, hogy kerítést csinálnának belőlle. Nekem kétszer volt az első tévedésből a második hibából, de ezt soha többet nem követem el
Bocs ha nyersen fogalmaztam nem a sértegetés a cél hanem a vélemény Téged pont ugyanúgy szeretlek mint előtte, semmi okom se volna haragudni rád
Fosrakás?hát az nem folyékony?na mindegy te vagy a tanult.
Szia 98 as zx6r műszerfalad van e eladó ? 9 es is ugyan az asszem 2001 ig
Nem bontani akarja XD
hát szedd szét neki szeki
Sziasztok Szeki van egy zx6r 1 lámpás vázat fényezték és öszerakták a motort azóta a müszerfalon a digitális rész megsem mukan s asszem elínditani sem tudják esetleg valami infót tudnál e mondani mint veterán Kawasakis köszi
Na ahogy megnéztem, nekem igazából csak ez a kis alkatrész kellene, amire rácsatlakozik a műanyag tekerőgomb. Azt sikerült eltörnöm sikeresen...
Nem is azért gondoltam privátban, hogy titkolózni kéne, csak nem biztos, hogy másokat is érdekel a gondom... Mennyibe kerülne egy komplett csap? Mindjárt megyek megnézem, hogy nekem mi is kéne pontosan...
Egy ilyen fosrakásnak egyébként ennyi az ára https://www.hasznaltauto.hu/kishaszonjarmu/volkswagen/caddy/volkswagen_caddy_2.0_pd_sdi_premier_elso_tulajfriss_muszaki-12340886 hátha egyszer túl lépsz rajta és veszel egy használható autót sorolom mik lehetnek azok: toyota, mazda, szuzuki aszt kb. el is fogyott ezek is, jobb ha min 5 évnél idősebbek mert már ezekbe is jött a hülyeség rav 4-be bmw motor hiacéba citroen hát elferdült a világ, lassan buzinak is kötelező lesz lenni, nem csak választható opció lesz
Ahogy nézegetem a torony se ment el max segédvázba bele kell javítani, ez nem sérülés ez vicc nem 500
Itt nálunk ettől durvább hibákkal még símán közlekednek
Ami látszik az nem több
Én senkint meg bántani nem szeretnék de abba az autóba 500000 ft már gazdasági totálkár lenne
Bontóba egy foncsor 30 egy lökös 25-30, egy sárvédő 10-15 karosszériamunka 30 két elem fényezése 30
Ha nálatok nem ennyi hozd el ide it ennyi, bár 1 napos karoszéria munka kivárása 1 hónap 4 órás föstői munka kivárása egy hónap februárra kész aszt kezdheted előről
Ezek az asztrák egy szemét autók
nekem a biztosító kiszámolt 250-et bekerült 89-be, úgy, hogy körbe is políroztattam a tied sem lehetne másképp 500
nálam az előző tulaj hanyagsága látszik
im hol a pikcsörsz róluk