Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akko egészségetekre.....szevasztok...majd jövőre
Pénteken kecskeméten vagyok Bogyókám.. te meg amúgy sem kérhetsz "feketét" mert hülyének fognak nézni Erdőt nem adtam el, inkább vennék még ha volna marha aki eladná Panyola helyett most meg ukrajnába megyünk jövőre Kerítés hozhacc kell a telkemre körbe
és veled,veletek mizu Pipi gyerök,vagy szabolcsiason Gyökér eladtad már az apádtól kapott erdőt? vagy simán el buliztad az árát? házas életedet nem kérdezem mert azt mindenki tudja hogy mióta belöketted Erikának a mü csalit,és megszületett a kis szemüveges gechi....azóta a garázsba huzogatod a pöcsödön a bürt a comondor 64-es előtt,már ha kapsz egy kis villanyt láttam vettél valami tutajt remélem látlak errefelé a vizen......ahogy az ukrán vámosok éppen a kerités oszlopot kötik a nyakadra hogy kapjál léket azért remélem minden rendbe veletek........amugy pénteken lesz egy fuvarom szolnok felé.........ihatunk egy KV-t ha gondolod
régi............uuuuuuuuujjjjjjj......kis bamba gyerök
hát ezzen a debilen nem is lehet mást csinálni kicsit hiányzott.........de anyira azért nem
4 éve vagyok 1 cégnél.........nem kamion.........billencs.....szédülj meg...........ez pedig még uuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjj.........te szemüveges értetlen gechi
de jókat röhögök a hülyeségeiteken!!!
4 éve kamionozol Ne szopass má tavaly még szerintem nem kamionoztál
ok
Köszönet.
hajtómű olajra sohasem töltünk rá ! 2-400ml ami kevés mennyiség, de ha elhasználódott akkor csere, mivel senki nem tudja bizonyítani hogy mikor volt cserélve így azt azonnal cseréljük. 1, nem nagy mennyiség 2, ha elvesztette a kenési tulajdonságait akkor nincs értelme rá frissíteni. érdemes a variátor ház alá is benézni nehogy ott legyen a leeresztő csavar, ha nincs akkor fecskendővel kiszívni a maradékot majd újjal pótolni. érdemes a service manualt letölteni mert valahol igen jó a 75w90 de pl a huhukiba a hátsó hajtásláncba pl sima 10w40 motorolaj kell kenőanyagnak, és mint itt a csavar a nívó szint maximuma.
Te....4éve cagyok 1 cégnél.....ez még uj
Ja és honda dio 2t 2000. évjárat.
Köszönöm.
A képen levő részbe hajtómű olaj kel gondolom.
A nagy csavar a nívó?
Jó lehet bele 75w90 hajtómű olaj (váltóba kellet,maradt)
Leeresztő csavart nem találtam le kellene szívatni?
Nem tudom hogy mi van benne de a szintet nem éri el,rá lehet tölteni?
Köszönöm.
igen rá töltheted
Hello
Vettem egy robogót külön olajzású, Repsol volt benne rá lehet önteni a Motult ? (Ami észter bázisú)
Köszönet.
Szép az a 396 ezer km-er, a kollegáid mennyit nyomtak belőlle 395-öt
Aszt mióta csinálod ezt bogyeszkám, má hogy kíváncsi vagyok mikor unsz rá
Én voltam egyszer néhány napot így kint hát elég kietlen sívár és ingerszegény
Bár van aki meg el sem tudná ennélkül képzelni az életét. Van egy ismerősöm 15 éve tapossa
Ingyen pecóért és munka nélkül havi 850 euróért bármikor,még a veséjét is eladnám.
Menyivel szebben hangzana hogy Ali Pipi
Csak azt kell mondania hogy a neve Ali Akbar.
És kapna egy szép szobát.
Milyen???jó..tetszik....ország egész területe...kűlföld,román szlovák németország....utóbiba jöhetnén és maradhatnál Merkelnél.szerintem simán befogadnának
én is béreltem ilyet
hosszú a cikk szekikém írd a lényeget
Összemosol egy gyár 20 éves palettáját.
Gyanítom hogy nem ugyanarról a blokktipusról beszéltek,holott a tipusneve ugyanaz az autónak.
Csak az évjárat nem stimmel.
Mintha egy Golf 2 1,9TD-ről az jutna eszedbe hogy azóta minden wv termék örökéletű.