Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet Csak ez akkor melegebb volt mint 70 fok mert szénné égette a motort
egyébként leszúrnék egy hosszabb botot valóba jönne a termálvíz. Körülöttünk rengeteg van
Tudnom kell? De majd ránézek holnap A fő kérdés inkább az lenne mitől füstűt -e. Víz volt szarásig
Mekkora biztosíték van neki téve?
az nem lehet hogy feljött a termálvíz ami lehet akár 70c is.
Azért kellett hazasietnem este fél tízkor-kor mert az asszony jajveszékelt a telefonba, hogy füsűl a vízakna, áram meg nincs az egész házba
Nagy bódoran délután beüzemeltem az öntözőrendszert. A próbaüzemet sikeresnek ítéltem Ahogy szoktam minden évben felengedtem vizzel a rendszert, hogy könnyebb legyen szívni a motornak a vizet a kútból. Azonnal el is kapta, járattam egy kicsit majd elzártam. Megvártam amíg a szívattyú feltölti a kis tartályát 4 bárnál gyönyörűen lekapcsolt Sehol csurgás-csöpögés a szivattyú csatlakozásainál száraz minden Beprogramoztam az öntözőrendszert első körben szektoronként 1 percre Az a fej amelyik nem ugrott elő rásegítettem egy kicsit. Majd végigfutattam 2 percesen. Minden okésnek bizonyultí, így beállítottam a programot szektoronként 15 percre fél kilences kezdéssel azt húztam otthonról a picsába, hogy tanyán a papa 8 éve be nem indított vitarájába életet leheljünk a sógorral Na aztán este jött az ominózus telefon (persze a vitara sem indult el az üzemanyag szivattyú megadta magát) (mondjuk volt rá ideje )
Azt mondta az asszony amikor hazaértek kisvártatva elindult az öntöző rendszer. Ki is mentek a gyerekkel megnézni. De mondta, hogy csúnya csiszolós hangja kezdett lenni a motornak. Bevallom a próbaüzemnél én is hallottam egy-egy csisz-csiszt, de nem volt durva és nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget Hát a szivattyú elhalálozott. én viszonylag soká is értem haza, de a motor még mindíg forró volt. Leszerelés után kiöntöttem a vizet a motorból igen meleg volt a víz Ja ahogy az aknatető felnyitottam dölt a füst az aknából
Kérdés: Mondjuk Szeki vágja az ilyeneket Mitől tud ilyen randán leégni egy villanymotor? Tök fasza volt amikor még elmentem Elméletileg beleépített hőkapcsoló is van benne, aminek le kellett volna állítani a motor működését túlmelegedés esetén. Számomra az is furcsa, hogy az óraszekrényben van külön biztosítéka a szivattyúnak és azt le sem vágta, hanem a központi kismegszakítót baszta le, ami az összes delejt lenyomta a házba Ne hagyjatok tudatlanul, mondjátok meg mitől gyulladt ki ez a fasza kis motor?
Ez máriapócs nem panyola
Persze attól még lehet
Te bogyesz felétek van ilyesmi http://youtu.be/JrZ6ZvixMFw
létezik tartó konzol hátsó dobozhoz.
Üdv! Tudja valaki , hogy létezik esetleg erre a típusra való túradoboz+ tartó 2001-és gépre?
1.
Ebben a napsütésben hamar bemelegszik az a f@sza hátsógumi, hogy jól tapadjon.
sZERINTEM te ezt élvezed
na kék ma versenyben volt.
Jobb mint ha téged pellenkáznának most.
Annyiban volt szerencsés a balesetem hogy egy fél budai ház árát ki tudtam perelni a biztosítóból, meg otthon maradhattam a gyereket pelenkázni. 1 hónapig nem tudtam a budira se kimenni segítség nélkül.
Előtte nem sokkal estem ugyanott a supermotóval, felkeltem röhögtem, 5 perc után megint elestem, nem lett semmi bajom, most meg nyögök.
Eladtam, nem szerettem meg. Talán az egyetlen volt az országban ami egyből beindult, ennyi jót tudok róla mondani.
Látod esni is tudni kell Én elestem össze-vissza törtem magam, te meg megúszod néhány horzsolással Örülj neki
Emléxel amikor debrecenben a nyíl utcában elütöttek a zebrán Olyanra dagadt a karod mint HULK-nak van azt is ennyivel megúsztad
Sedu te a szerencse gyermeke vagy
Akkor mért nem az Apriliát használod az bírja aszfaltot .
Fotózd már le. Sose raksz fel képet.
Mondja ezt az esés bajnok kerti törpe. Neked meg hosszabb láb kellett volna hogy le tudjál szállni a motorról mielőtt összetöröd.☺
Tiszta kék zöld vagyok ne bosszants ilyenekkel. Különben is ott tartok lefújom zöldre mert akkor könnyű eladni. Az apriliával elestem elhajlott a fékpedál és mentem tovább, ennél meg 25db kis idom van, amiből jó pár repedt, lukadt. Leginkább azért bosszant mert még gyári fényezés volt rajta, a bukógomba se sokat ért.
Ne is álmodj róla hogy átmegy kpm műszakin, egy fényvisszaverő prizma vagy láncvédő miatt meghúzzák a motort. Kérjél a fórumról kölcsön gyári idomokat, eredeti állapotban pesten levizsgáztatom neked, utána faraghatod. 2 év után már talán könnyebben átmegy sima műszakin.
Akkor nem kicsit boríthattál
De ehhez nem zx10 alkatrész kell, hanem egy fényező a bukósisakhoz