Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! :) Segítséget szeretnék kérni. Van valakinek ötlete mitől lehet az a jelenség, hogy a motor üresben állva forog, jár szépen. De ha elindulok vele, terhelés alatt nem akar menni. 2000 körül nagyon dadog, szaggat. Karbi ki van tisztítva, beszinkronizálva. pöcc röff indul, de 2000-4000 között dadog, köhög. utána megindul, de akkor se az igazi. Köszi előre is! :)
lejeb költöztek
mért nem lehet?
a szamolcáááákk ?
Nyilvánosan árulod a Gandzsát?
nekem meg ez van eladó.
Képek lemaradtak.
A hibátlan elkelt, ezeknek a külső háza kapott egy kicsit, a csúszó szár szép, ezért ennyi az áruk. Főfék van, villahíd is jó. 20,000km-es alkatrészek. Papíros váz is van.
Az első telók lehet kellenek, ha hibátlanok, kerék, fék, sárvédő, villahidak. Kormány nem kell.
Van mindenem az átalakításhoz. Első teló 10/db, hátsó 15, lengőkar 20. Villahíd, csutkák, stb. Mind jelképes áron.
2. én már motoroltam de nekem leégett. Na mindegy jövőhéten jön az újjabb verziója. Pont összefutottam egy szerelővel és pont ugyanilyen P jswm1a szerelgetett. 20 asért tekercseli + azt még csapágyazni is kellene. nekem az új 35 lesz Elmondta, hogy megszorult és attól gyúlt ki Ő már látott ilyet

Dzsimikém lehet megyünk a tarzanparkba a kölyökkel 6 km és 12 perc tőletek Igazán megnéznélek egy mászókán kijöhetnétek
1.
No, mennyünk motorolni.
írtam
megnézem.
Sziasztok,

Nincs véletlenül valamelyikőtöknek a képen látható alkatrészből eladó?

Köszi a válaszokat
nincsenek képek a sport motoron. valami gebasz lehet !
9/10r
Azé mert füsttel működik, ha a füst kijön, nem működik. Mit nem lehet ezen nem érteni?
De nem oldott Az valami bimetálos lófasz lehet
A füstölés szorossn össze függ a választott motorvédőtöl. Me ha 16A van téve neki akor azért füstölt le... az elsődleges lehet szorulástól. Vízkő,,, szennyeződés. Hővédelemnek le kellett volna oldania.