Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akinek van,,,,,,de nem vetted ki a hátsó kereket!!
No, a profik így csinályák...
víz
hordóba mi van?
na valami ilyesmi
Elsőnek nem láttam a spanifert, Mondtam is "Jó kemény vagy!"
Eddig így csináltam
Nekem csak egy állványom van,,2 kampóval,,az első emelővel felemelem az elejét is,,aztán sodort 8-as acélkábelt átfűzöm a felső villakiflin,a kábel 2 végén 2 gyűrű és szépen felakasztom az állványra.utána jöhet ki alóla az emelő
Köszi. Van belőle eladó is
Köszi. Ilyen emelővel könnyű :)
Én a télen cseréltem benne olajat sima 10w olaj 1 liter a kettőbe, tökéletesen működik!
98-99, mennyi kell bele? Köszi
Milyen olajat ajánlatok elso telókba? Mondjuk repsol 10w?
Soha nem szedtem még szét, de a hétre elvallalta vki a szimmering cserét ha kiveszem es odaviszem allítólag nem téma kivenni
1.
Abba semmi stilus nincs
Gyurcsány is csak annyit mondana rá, hogy: - Lári-fári
Ahogy én parkolok Na az a stílusos
Stílusos parkolàs
Ez kemény,, bizt pislogott a suzukis miko csak a motor érkezett meg...
Mentők, haverok, baleseti, lábadozás, alkatrész keresgélés, bontók hívogatása. Asszem így van tovább.
Megnéztem mégegyszer Leesni a felüljárórol talán nem is lehetséges, mellette mintha lenne még egy gyalogút is
Ebből a szögből(Szuzukis)mégsem látható be a híd eleje (csaK A vége) tehát a kawás gyerek valahol ott hempergőzött meg a hídon és szerintem bukoval a kezében ballagott a motorja után Mondjuk a szuzkás látta a tükörből, mert azonnal megált. Én speciel elmentem volna még vagy 20 km-ert mire feltünt volna, hogy fazi nincs mögöttem Minek nézegessem én a tükröt amikor egyébként is mindenkinél gyorsabb vagyok
A suszkást nem nagyon idegesítette hol maradt el a kawás komája A híd elejénél még megvolt. Majdnem, hogy látni kellett volna onnan, bár azt lehet nekiment a korlátnak aszt lerepült a hídról, vagy csak kerekelni próbált aszt kiszaladt alóla a motor Mindenesetre a ződség tudta a dógát, minimális sérüléssel korigálta pilótája balfaszságát. Mondjuk én is megnézném, hogy mi volt a folytatás, honnan szedték össze a gyereket, nekem az az érzésem, hogy a híd alól és már lehet ne is túl jó állapotban
ki tudja tovább?? http://youtu.be/hS5fTM2R1lE
szét csúszott a ram air rendszer csöve valahol.