Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezért a minőségért meg azért a tudásért kár volt pocsékolni a filmszalagot a telefonból
Talán mert megkért, hogy vegyem fel? Ez a telefonom volt nem kamera és 10 éve történt.
nekem is volt ilyen mini kamerám. Jó gagyi minősége volt, pont mint ennek Még basi rendelte a komplett zx9 fórumnak az ebayról annó 6 vagy 8 rugó volt.
Hirtelen azt hittem engem találtál meg Aztán a rendszám behajtásról meg a fehér csizmáról, már nem ismertem magamra
perecet mért nem előzted meg Nekem úgy rémlik akkor az özvegycsinálód volt meg
lehet a narancssárga 6-os a pereckirályé vol t de nem biztos Csak azért gondolom mert ebből a kukásautó színű kamahakiból nem túl sok szaladgált
lassú csapatba nyomultam mindíg, ott nem nagyon körözgettek Még akkor sem amikor egyetlen egy alkalommal ránk engedték gyorsat vagy esetleg a 20-ik perc vége felé
Vagy épp itt érnek utol a lekörözők..... Van pár kép még nekem is, hátha magára talál valaki.
A pálinkás kép is lemaradt
Most látom nem jó képet tettem az előbb, itt van mögöttem a mezőny
Itt még 9363 is köztünk
Aztán a karambolom után volt, hogy már csak nézőként látogattam ki
nekem még mindíg ez a motor Anyi formavilágot létrehoztak már vagy gizda lett vagy a farokidom gány vagy az eleje randa, ez a típus az amibe a mai napig nem találok hibát külalakra És ebben a színben b.szott jól néz ki. A későbbi típusok kinézetre egyre hitványabbak lettek
Emléxem Action vagy valamelyik, hozott egy yamaha pálszet, olyan vacak volt, hogy maradt még belőlle a kécskei bulira is
Azon röhögtünk, hogy biztos egy r6-ot lesajtóltak azt azt töltötték a palackba
Aztán a balesetmentes kawanapokat jól meg is ünnepeltük dzsiminél
Mindíg összeszaladt a csapat
A 2-es sok áldozatot szedett ezt a legelső alkalommal besz.phattam volna én is
Viszont azt szerettem amikor letisztult mezőnyben mindenki mögöttem volt
Azért az nem volt üdvözítő, hogy 100 an indultunk egyszerre
Az biztos, akkor még lehetett ingyen körözni a kawa napokon. Bécsben dolgoztam akkoriban, 2-kor léptem le a melóból, 5-ig lehetett regelni a ringen. Odaértem. Aztán 22 kör alatt úgy leszívtam a zizi tankját, hogy tartalékon is köhögve értem el a fóti kutat, mert a pályánál már bezárt a kis kút. Akkoriban még fiatal voltam és ügyes(azóta se sikerült fejlődni) első nap is ment a 2:20. Szerintem az pályaszűzen egy haccáz zizi d1-el nem rossz. Szegénykém a durva bánásmód miatt ott hagyta 2 elsőlánckerék fogát a pályán.
szerintem ott voltam kocához képest te mindíg jól toltad
Régi szép idők
De jó is volt. Régen minden jobb volt!
Kawasaki napon a fos ContiRoad attack gumival először motoroztam a ringen,,,kb 2.30,,2,25 sikerült menni,,,még a jó kis zöldséggel semmi állítgatással,pályázó zöldfülűként....
Sedukám van amikor nem foglakozol az elmelegített fékkel azt kilöksz másokat az 1esben a H.r-n ugye Mondjuk ezt nem te mesélted hanem az áldozat ide beírkált neked nem túlsz szépet ha jól emléxem Dehát ilyen a popszakma A molnár is lisztes lesz ha dolgozik, a motoros is eleshet, ha motorozik. ezen, mondjuk kár volt rugoznia a srácnak, ez ebben benne van