Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy biztosan tudd miben ü lsz !
na az is valami nagyonokos rendőr lehetett
Mint a haver mesélte a 80-as években volt rendőr.(igazt történet alapján)
Állígatják meg a közlekedő forgalmat rutinellenőrzése.
Egyszer arra jön egy lovaskocsi azt is megállítják
Erősen szürkült már. A haver kollégája kérdezi, hogy miért nincs fent a petróleumlámpa báttya, mert már mindjár este lesz.
Azt mondta neki a papika, hogy nem látja,hogy ezek fehér lovak? Erre szürkületbe még nem kell, csak a sötét színű lovaknál
Gondolkozott egy kicsit azt azt mondta, ja tényleg igaza van na menjen gyorsan haza,hogy sötét előtt haza érjen
Hát amikor elment a lovacskocsi a haver nem bírta megállni vad röhögés nélkül Kérdezte a kollegáját, hogy szerinte hol van az a kreszben leírva, hogy világos színű lovaknál a lvoaskocsira szürkületben nem kell a petróleumlámpa
11mFt áfás számlát kapott róla, leírható teljesen, asszem 5 év. 1 M ft volt a rendszám és reg díj. na meg a rennnnnszám, az sem kutya megszerezni, kb 10db már van belőle az országban.
ezek nem de a ktm xbow tetszene.
kb 2 hétig minden rendőr megállította a városban ! hátra felrakta a traktor rendszámot előre nem
kérdezi a rendőr tőle : hol van az első rendszám?
válasz nem kaptam hozzá !
rendőr: mégegszer megkérdezem hol van az első rendszám ?
válasz : otthon .
akkor keressen neki egy helyet elől rajta !
http://youtu.be/F618YIWHGG4
potom 11M ft kp volt az ára.
na az se tuggya mán mit csináljon jó dógában
az unoka öcsémnek egy ilyen van, magyar traktor rendszámmal, neki is így ette le a meghajtó szíjat ! felajánlotta hogy elvisz egy körre, inkább kihagytam.
szerintem ennek gumitalpa van. olyan mintha egy giga vezérműszíjat raktak volna rá
Egyébként állat Már csak azt kéne kitalálni, hogy 10 perces jutubvideón kívűl mire lehet még használni
Rossz kocsit választottak: https://www.rallye-magazin.de/...
szerintem még utolérik
Ha más nem a befelé nyíló elektromos kaput legalább jó szétb.szták
Baszki, akkó én nem is vagyok igazi Magyar?!
Amúgy most az egyszer adok neked is igazat.
A Magyar nagyon vergődős, tul sokat sír, rí no meg hát nem a saját életével foglalkozik ami egy szarbkupac hanem masok szarkupac életével figlalkozik. A Magyar Magyarnak farkasa.
Ha kap az a baj ha nem kap semmit az a baja. Igazából bármi is történik vele húzza a száját, főleg azt mert nem a tettek embere.
Nem elég volt fél év belőle. Ott is ment a sírás a magyarok részéről. Külföldiek meg csak dolgoztak mint a hangyák.
na mi van már a madzaggal kicserélted a féket? Mennénk vasárnap, de esztire majd rácsörgök, meg sok boldog névnapot nekije asszem ma van
Valami motorszállító hajó lehet.
ez most, hogy jön ide, hajón dolgozol?