Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat, sajnos ez mind egyszerre nem sok kivitelen lehet.
Elakadasjelzo nelkulit konnyu talalni Europaban, de a fenykurt + veszvillogosra nem tudom, hol lenne esely rabukkanni.
Értem, köszönöm. Igen, e-bayről vettem ezt a képet. Igazából én olyan kormánykapcsolót keresnék, amin van szivató, kürt-, elakadásjelző-, tompított / reflektor váltó- , index- és fénykürt kapcsoló is egyben, azért nyomozgatok, hogy min lehetett olyan kapcsoló.
Ha a lenti kép pl. ebay-ről van akkor meglehet. Nem minden régió/ország kap ugyanolyan villamos rendszert, ugyanolyan kapcsolókkal.
Az amerikai modelleken pl. jellemzően nincs fénykürt, de gyakori helyette pl. az elakadásjelző.
Ha a motor, amit láttál, magán/szürkeimportos és olyan országból jött, ahol nem kapott a modell ilyet, akkor simán lehet, hogy azon nem volt.
Szia !
Köszönöm !
És a tied akkor egy 2001-es ZX-9R ? Lehetséges, hogy ebből volt többféle kivitel ? Egyet múltkor néztem, azon nem volt gomb, bár az is lehet, hogy nem jól írták az évjáratot.
Még egyszer köszi :-)
Szia!
Az enyémen (2001-es) elöl van,közvetlenül a mutatóujjad fölötti részen.
Sziasztok !
Meg tudnátok mondani, hogy a balos kormánykapcsolón (mint a képen) van-e fénykürt funkció ? (Mert külön gombot nem látni hozzá)
Köszönöm
ma akartam menni de 34 fok elvette a kedvemet. Amikor hűvösebb lesz akkor megyek falazni, a nyulaknak meleg a fa bódé.
köszönöm (sípot fújó)
Isten Éltesse a Leventéket! Meg a pipifaxot is! 🍺
szerintem nem is 😄
bocs. Azt hittem itt már nem motorozik senki.
sedukám biztos úgy van de himinek írtam mert sörci videóján ő megy elő a zűd kaváva meg a csajáva(kezeit széttáró)
A fiamat vittem. Nem lesz motoros, de elnézelődik hátul. A Supra tetszik neki, azzal ügyesebben megyek keresztbe.
már lehet a csajod sincs meg akit vittél 😆
Ez se tegnap volt baammeg... 😄
amikor ez durvábban jelentkezett szinte csak balra kanyarodtam és a jobb oldal lett tépett...
Simán csak nem tudtál ki hajtani a körforgalom ól. 🤔
nyomás jó volt 1,8-1,9. Azt nem értem miért ennyire fent és féloldalasan tépte meg. Mások 2-3 tizeddal alacsonyabb nyomáson mennek ilyen gumival. Sajnálom, mert jól tapadt...
Ha, az a cél, hogy tépje a másik oldalt is csökkentsd még a nyomást. Meg kell nézni a gyártó mekkora guminyomást ajánl. És azon furikázni, akkor talán nem lesz ilyen.
http://youtu.be/wQ855Z-rrVY
Ismered a csávót? 😁
Hajrá komám!! 😆
Aki okosoabb tőlem mondja már meg miért tépett a gumi jobb oldala: Tempós utcai motorozás, semmi ökörködés. 1,8 bar pirelli 2018-as gumi.
ZX9 R AKRAPOVIC LEÖMLŐK ELADÓ 3 DB VAN
Köszönöm!
hát sörci ha szépen megy meg akasztja az órát szerintem dobj el mindent a kezedből, hozzá ne nyúlj.