Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te egy nagyon furcsa kurva vagy mert az aktusért neked kell fizetni.
nagyon gut
A mastiba semmi extra nincs tempomat meg interseptor meg hasonló nyalánkságok a tojóba vannak. Egyébként védát nem fog a blokkoló
Ezt a mutatványt meg alkalmazott csinálta, úgy, hogy tudja, hogy ott van az a szar mert minden héten átmegyünk alatta
Persze előfordul, hogy elmélázik az ember, de állandóan ugatok, neki, hogy külterület 100, lakott terület 50. Ehelyett megy kivül 60-al belül meg több mint 70-el itt a bizonyíték
Pont adminisztrációs feladataimat csináltam, két bolt között itt éppen nem az utat néztem, ez lett
Itt civakodtok, mint a dedósok Kinek ér le a térgye jobban
Az tényleg senkit nem érdekel, hogy megbasztak a véda miatt 30 rugóra
Mutass kérlek egy képet magadról ekkora dőlésszöggel! Szintén kakucs, csak hogy igazságos legyek.
Hasonlítsuk össze a képeket, térded 20 centivel a föld fölött de leköröztél az a lényeg! Álmodozzál. Tisztára mint a szomszédom. 900-as gyári cbr 320-at megy.
Amikor már nem tapadt a gumim a legvégén vagy amikor lezsibbadt a kezem és 3 körönként kiálltam?! Menjünk már fel egy nagyobb pályára és legyen is tétje a dolognak!
De azért minden negyedik körben kikerültelek.
ha csak ez kell
Legalább valakinek megy.
No, megy ez....
A bal meg jobbra!
A jobbkanyar meg balra.
Köszi. A ballkanyar jobban megy.
ügyes de régen láttam ezt a szint.
Végre volt egy kilences a pályán. Nem is ment rosszul!
Csak, ha nem havas , jeges az út.
Mindenki motorozik? 25 fok van!
http://youtu.be/q3WdxhXlLpc
kis szemüveges
a blokkoló a kesztyűtartóban vagy a műszerfalra ragasztózva dolgozott ?
minek a rengeteg extra ? város elej lassít, tempomat beállít 60 , és lehet nézelődni, cigifüstöt fújni az éccakába, vagy taknyos zsepkendőt dobálni a farmerekhez .