Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még annyi, hogy érdemes ott elindulni egy "amatőrnek"?
na szuper!
keress nyugodtan. piros busz, sárga motor...
vagy a kawaklubos számon:
202225292. ha be vagyok kapcsolva felveszem. de előző este mi tutira ott :o))
Köszi. Ha minden jól megy, ott találkozunk.
www.palyamotorozas.hu :o)))

2500 pénz plusz a transzponder.
csak a benzin.
Transzponder bérlés mennyibe kerül? Vannak e egyéb költségek?
ha hozol sátrat akkor igen. :o) vagy, ha ideadod, akkor le tudom neked vinni...
én abban alszom egy éve, vagy boxban, ha sikerül szerezni.
13-án igen, részt kell venni, csak amiatt is, hogy a rajtfelállást megoldjuk...
Alvás lehetőség van? (pl.:sátor) Részt kell vennem a 13-i pályanapon, ha indulini akarok a zx-kupán? Létszám van korlátozva?
2000 pénz plusz 800 a biztosítás. :o(
nem ígérem, de lehet tudunk okoskodni valamit...
Szia Túró! A "D" licence hogy működik? 1 napos? Mennyibe kerül?
Sziasztok!

Június 13. Pannonia-ring (www.pannonia-ring.com )

A Kawasaki kupasorozat folytatódik, a Phoenix Racing (www.palyamotorozas.hu) által szervezett, márka-független pályanapok keretein belül.

A 3. fordulóhoz érkeztünk, amelynek támogatója a székesfehérvári Alba Motor Kawasaki Márkakereskedés.

Még mindig utolérheted a korábbi futamokon indulókat.
Ennek oka, hogy a pontozásos rendszer igen szigorú, így ha valaki egy futamot is kihagy, igencsak lemarad az előtte lévőtől.
Ez lehetőséget biztosít arra, hogy szinte bármikor csatlakozz, és próbáld ki ezt a pályázási lehetőséget, csak egy Kawasakisokból álló futamon*

Időjárás kegyes lesz, készüljetek.

A versenyen való részvételi feltételek most is érvényben vannak:
• Kawasaki motorkerékpár
• Részvétel a Phoenix rendezvényen (Ez azért is szükséges, mert időmérő transzpondert bérelni kell, ami alapján a rajtfelállást összeállítjuk)
• „C” licence vagy a helyszínen kiváltható „D” licence

A köridő nem kizáró tényező. Tehát, ha még nem voltál pályán, nem versenyeztél még, ez nem baj.
Szeretettel várunk, s szívesen segítünk tanácsokkal ellátni, tapasztalatokat megosztani.

S egy újabb plusz, a Kawasakisoknak!
A D.M.C. Kft (www.kawasaki.hu) és a Phoenix Racing június 12-én délután 18 – 20 óráig oktatást biztosít a Kawasaki motorkerékpár tulajdonosoknak.
Az oktatást két kiváló Kawasakis versenyző tartja: Vida Tibor és Kardos Krisztián.
Jöjjön minden Kawás, aki még nem volt pályán, nem ismeri a Pannónia Ringet, vagy azok is, akik már voltak párszor, s szeretnék látni:o) az ideális ívet, nem csak keresni azt. :o))))
A pályahasználat ezen az oktatáson ingyenes!

Fontos, hogy nem versenyző oktatás lesz, hanem egy olyan lehetőség, amely biztosítja a biztonságos motorozás tudás fejlesztését a pályahasználat előnyeivel:
• nincs szembeforgalom
• 11-14 méter széles út
• Nincs szalagkorlát

Gyertek, el, próbáljátok ki magatokat!
Másnap pedig? motorozás motorozás motorozás

*megfelelő létszám esetén biztosított a külön futam
eg ygonddal kevesebb!
Túró: nem tudom megoldani a P.ringes napokat nem kaptam szabadnapot
köszönöm urak!
bocs az még egy januári hozzászólás volt.... de hátha
www.pinkmotors.hu
www.karasna.hu/pdf/lancok.pdf itt lehet venni

a motorosok.hu-n az adás vétel topikba (bár nem tom mikori a hozzászólás) de valaki "RK 530SO vadi új O gyűrűs lánc " -ot akar eladni a bolti ár feléért.
ára?
RK az imetben és a Karasnában van. DID a pinknél. Én is most új 525-ös did-et vettem. Eddíg még nem szakadt le.
láncot keresek, rk-t! hol lehet? mennyi?
rk 530so?

did 525 zvm?

köszi
Túró
1 hete esik az eső

Valtermoto gyártmányú, de végülis tök mindegy milyen. Világítást is lehet hozzá kapni, azt is rendeltem. Írj dannyboynak, küld róla képet!
milyet rendeltél
Csaszi!

tudod beszéltünk múltkor tail tidy-ről a hatosra. Na végülis az egyszerűbb végét fogtam meg a dolognak, rendeltem dannyboytól egy rendszámtartót világítással. Nem túl drága, és nem kell utánajárni meg minden.
he he