Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello,

vegyél ZZ-R 1100-at, majdnem ugyanaz. Tudok egy eladót ;)

a
Sziasztok!
Kinek van még rajtam kívül ZX10-ese?
Na de nem ám az új! Hanem az igazi "régi" nagyvas. Néha úgy érzem, nincs már egy mohikán sem....
szia puska!
sajna én nem tudok neked idomot se telót, mert én nekem is egy 2001 zx9-em amit sikerült eldobnom egy szaladgáló emberke miatt. de ha neked megvan a sérült teló az lehet hogy engem érdekelne :)
jó lenne ha küldenél egy tel.számot az ozom@vipmail.hu címre. esetleg tudnánk egymásnak segíteni.
üdv:ozom
Szeva nektek!
Kellene egy kis segítség.
2001-es zx-9-eshez kellene alsóidom meg elsőteló párban.
gyertek!
ugye nem felejtettétek el!?
Sziasztok!

Június 13. Pannonia-ring (www.pannonia-ring.com )

A Kawasaki kupasorozat folytatódik, a Phoenix Racing (www.palyamotorozas.hu) által szervezett, márka-független pályanapok keretein belül.

A 3. fordulóhoz érkeztünk, amelynek támogatója a székesfehérvári Alba Motor Kawasaki Márkakereskedés.

Még mindig utolérheted a korábbi futamokon indulókat.
Ennek oka, hogy a pontozásos rendszer igen szigorú, így ha valaki egy futamot is kihagy, igencsak lemarad az előtte lévőtől.
Ez lehetőséget biztosít arra, hogy szinte bármikor csatlakozz, és próbáld ki ezt a pályázási lehetőséget, csak egy Kawasakisokból álló futamon*

Időjárás kegyes lesz, készüljetek.

A versenyen való részvételi feltételek most is érvényben vannak:
• Kawasaki motorkerékpár
• Részvétel a Phoenix rendezvényen (Ez azért is szükséges, mert időmérő transzpondert bérelni kell, ami alapján a rajtfelállást összeállítjuk)
• „C” licence vagy a helyszínen kiváltható „D” licence

A köridő nem kizáró tényező. Tehát, ha még nem voltál pályán, nem versenyeztél még, ez nem baj.
Szeretettel várunk, s szívesen segítünk tanácsokkal ellátni, tapasztalatokat megosztani.

S egy újabb plusz, a Kawasakisoknak!
A D.M.C. Kft (www.kawasaki.hu) és a Phoenix Racing június 12-én délután 18 – 20 óráig oktatást biztosít a Kawasaki motorkerékpár tulajdonosoknak.
Az oktatást két kiváló Kawasakis versenyző tartja: Vida Tibor és Kardos Krisztián.
Jöjjön minden Kawás, aki még nem volt pályán, nem ismeri a Pannónia Ringet, vagy azok is, akik már voltak párszor, s szeretnék látni:o) az ideális ívet, nem csak keresni azt. :o))))
A pályahasználat ezen az oktatáson ingyenes!

Fontos, hogy nem versenyző oktatás lesz, hanem egy olyan lehetőség, amely biztosítja a biztonságos motorozás tudás fejlesztését a pályahasználat előnyeivel:
• nincs szembeforgalom
• 11-14 méter széles út
• Nincs szalagkorlát

Gyertek, el, próbáljátok ki magatokat!
Másnap pedig? motorozás motorozás motorozás

*megfelelő létszám esetén biztosított a külön futam
ja ja. repülő csészealjnak. olyan szuper volt a motor, hogy a földi gyártók, csak lestek, hogy mi kerüli ki őket!
én ne ismerek egy kawást sem!

azért kösz!
Az a 280-as már újkorában is legfeljebb csészealjnak volt jó...
Szevattok kawászok!

Tegnap este 8 körül találkoztam 3 motorossal Esztergomban, 2 kawa 636 (zöld és ezüst) és egy piros gixxer.
A zöld 636-nak valahogy leoldott a hátsó olajtartája, nem volt rögzítve csak a gumi cső végén lobogott az ülés alatt. Nem tudtam neki szólni, mert nagyon siettek. Esztergomból Szentendre felé mentek. Zöld spyke ruhában volt a srác zöld 636-al, rendszámot nem jegyeztem meg. Ha ismertek ilyet kérdezzétek meg hogy nem volt-e tergnap Egomban és ha igen akkor nézze meg, mert fetrengés lesz belőle!!
Nem inkább gyros!
Jó!
mert a gyári 280-as a legjobb volt annak idején a kategóriájában, amikor a yamahának már 310-es kellett , de eljárt felette az idő... meg túl gyors lettem hozzá már!
Különben is minek akkora féktárcsa?
Még jó,hogy nem 1000-ed van mert arra plusz még ráraknál egy fékezőernyőt!
Legalább így végre megtudod,hogy mit bír az a óriási féktárcsád!
Ezt meg közben odanyomhatod a popimra!
aki feltartja akawásokat. de jó is lesz...
Persze, de csak azért, mert ott lesz egy Yamahás.
Enyi sikerélmény azért kell!
legalább egy yamahást meggyőztünk, hogy jó lesz a kawásoknak!
Én megyek turbó!
ugye nem felejtettétek el!?
Sziasztok!

Június 13. Pannonia-ring (www.pannonia-ring.com )

A Kawasaki kupasorozat folytatódik, a Phoenix Racing (www.palyamotorozas.hu) által szervezett, márka-független pályanapok keretein belül.

A 3. fordulóhoz érkeztünk, amelynek támogatója a székesfehérvári Alba Motor Kawasaki Márkakereskedés.

Még mindig utolérheted a korábbi futamokon indulókat.
Ennek oka, hogy a pontozásos rendszer igen szigorú, így ha valaki egy futamot is kihagy, igencsak lemarad az előtte lévőtől.
Ez lehetőséget biztosít arra, hogy szinte bármikor csatlakozz, és próbáld ki ezt a pályázási lehetőséget, csak egy Kawasakisokból álló futamon*

Időjárás kegyes lesz, készüljetek.

A versenyen való részvételi feltételek most is érvényben vannak:
• Kawasaki motorkerékpár
• Részvétel a Phoenix rendezvényen (Ez azért is szükséges, mert időmérő transzpondert bérelni kell, ami alapján a rajtfelállást összeállítjuk)
• „C” licence vagy a helyszínen kiváltható „D” licence

A köridő nem kizáró tényező. Tehát, ha még nem voltál pályán, nem versenyeztél még, ez nem baj.
Szeretettel várunk, s szívesen segítünk tanácsokkal ellátni, tapasztalatokat megosztani.

S egy újabb plusz, a Kawasakisoknak!
A D.M.C. Kft (www.kawasaki.hu) és a Phoenix Racing június 12-én délután 18 – 20 óráig oktatást biztosít a Kawasaki motorkerékpár tulajdonosoknak.
Az oktatást két kiváló Kawasakis versenyző tartja: Vida Tibor és Kardos Krisztián.
Jöjjön minden Kawás, aki még nem volt pályán, nem ismeri a Pannónia Ringet, vagy azok is, akik már voltak párszor, s szeretnék látni:o) az ideális ívet, nem csak keresni azt. :o))))
A pályahasználat ezen az oktatáson ingyenes!

Fontos, hogy nem versenyző oktatás lesz, hanem egy olyan lehetőség, amely biztosítja a biztonságos motorozás tudás fejlesztését a pályahasználat előnyeivel:
• nincs szembeforgalom
• 11-14 méter széles út
• Nincs szalagkorlát

Gyertek, el, próbáljátok ki magatokat!
Másnap pedig? motorozás motorozás motorozás

*megfelelő létszám esetén biztosított a külön futam
látom jól vagy! elestél?

mi ez a meghívás? a mindenkit szerintem korrigáld, a kawa körre! s hova hívsz meg? gumira??? fogadást tartom ám! 10 alá be kell menned! :o))
Hi ! TÚRÓ
Hogy vagy, Sehogy?
A legfontosabb: Szeretettel meghívok mindenkit a P. ringen tartandó KAWA kupa nap és a barátság jegyében hétfőn valamint kedden,- vendégségbe.

SÖRSÁTOR : pörkölt, Villányi vörör ill. fehér bor,
csapolt sör , üdítő!

A nőkről nektek kell gondoskodni. Ssszoval,- Mivan veled? Semmi?
Üdv!

ZX400-ról keresek infókat.
Megbízhatóság, típushiba, stb.
Köszi.
Akkor OK.
mindenképp.
mi is azok vagyunk.
csak többször voltunk a pályán, mint Te.