Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a ZXR 250 is olyan pörgös mint a YAMAHA FZR 250?
(18ezer körül pörög ez is?)
mert sztem akkor gyakran szétesik a motorja vagy nem?
az ok nagyon egyszeru:a hulye zold japcsik es gazdasagi erdekek...4T-hez tobb mindent el tudnak adni dragan + a szervizelessel is leakasztanak egy csomo lovet.
A 2T-ket a legtobb magyar szerelo meg tudta csinalni...egy jo kis tuning kipufogoval egyutt kijott 50-60-bol.
Ha egy CBR 600-ast meg akarsz tuningolni (115-rol 136-ra) 2,5 millat rakoltesz minimum.
Attól még hogy uj vagyok attol még lehet véleményem...amugy is te kezdted az okos hozzászolásoddal...tudod mit legyen igazad... 2t a jo.... de szerintem te még nem ültél 4t mocin...
na mindegy én itt be is fejeztem mert ilyen kis gyökérrel nem érdemes veszekedni...de amugy senki nem kérdezte a véleményedet... és ha én azt mondom hogy nekem a 4t jobb akkor neked kuss a neved... te nekem nem fogod bebeszélni hogy a 2t a jobb....szoval a véleményed tartsd meg magadnak vagy másnak Páááás
Nem probaljak...sok helyen van meg 2T,de nem szeretnem 1001-szerre is leirni!
Pl az amcsi kis robotokat Irakban is 2T hajtja.
Micsoda nagy viták
De ha egyszer elfogy a benzin.... akkor se 2T se 4T
Egyébként pedig én úgy tudom, hogy a 2T-ket, ismétlem a 2T-nek a gyártástát próbálják abbahagyni és gondolom, ennek valami oka is van
Akkor miről is beszélünk, párdon vitázunk?
mekkora fasz vagy :) most jottel,szoval pofad befogod,ertve vagyok?
Szeretnel te olyan hangot,mint az enyem...burgman meg egy szanalmas hulladek.
Kepzel hallottam mar hangot :) De az motor hang volt... :) Nojjel fel a temahoz kisocsi!
te eszes...azt hiszed attol motor a motor,hogy kurva nehez. :) most vegre beismerted,hogy a tied egy vas nehezek.
persze,mert ott turnam a foldet veled,dehogy megyek
Halodd te hülye gyrek te ki vagy itt? mi a fasznak kell baszogatni szoltam egy roszz szot is a motorodrol?? felejcsé má el léccives.... lehet neked egy romhalmazod van de felvilágositalak téged hogy ezt a kétkerekü csodát motornak hivják....
a 2 t meg elmehet odaahova akar az érces visito kis nyeszlett hangjával..... miután meghallasz egy 4 ütemü finster dobos 650es burgmant lehet hogy meggondolod magad...na annank motor hangja van és nem olyan mint egy elektromos rollernak... (2t) talán egyszer te is fogsz hallani ilyet..... bár nem hiszem ....
nem tudom még nem ültem a krumplizsák helyén de nem panaszkodtak hgoy anynira kényelmetlen lenne amúgy ne mtudom mekkroa az RS nem is kicsi de nem is nagy motor kicsit testesebbmint egy 125 motor jobb pl a váltója ültem már NSR 125 motoron valahogy fura votl hogy éreztem alig van benne anyag az enyémben azaz a zxr ben meg érzed hogy bírja a gyűrődést
inkábbvagyok egy földtúró parasztnak mondott egyén ( semmi közöm sincs a mezőgazdasághoz) mint egy egoista önelégült balfék aki azon szórakozik hogy midnenkinek beszol a saját parasztvakító dumájával gyere le vidékre és itt hangoztasd ezt a mondatodat hamar rájössz hogy itt neked quss lenne
Kawazxr!!
nagyon szépen köszönöm a segitséget... kezdö motor lesz számomra...sajnos mivel csak A korlátozottam van ezért a 400ast nem tudom megvenni... mármint megtudom de szertnék gondok nélkül motorozni :) amit leirtál azok alapján ez a moci nekem tökéletes...
még egy kérdésem lenne a méretét tekintve...
naygobb mint az aprilia rs 125 az uj kasztnis!!??? nem a 2006-os!!

vayg pedig ugyan akkor naggyábol...?
jahh és még egy :)) a hátrsó ülés...tudom minden speed motornál elég szar hátul ülni de azért a kérdésem az hogy mennyire?? :) türhetö azért vagy igazi picsa szaggato az ülés..?
Persze,milyen dolog lenne mar,ha egy foldturo paraszt ulne ra egy kiraly gepere...megertelek.
Ha vennék is iylen motort akkor se a tiédet venném meg nem lenne gusztusom ráülni
NSR-en a gumi is tobbet er,mint amid van.
bocsi,mit mondtal?Van motorod?Nem latom! :) Valami 2 kereku vashulladekod van.
Hinni a templomban kell amúgymeg KP ben vettem a motoromat énis meg lenne is rá pénzem csak nem akarom emgvenni hogy a tankból csináljak muskátlis cserepet a többit meg leadnám alunak szóval anynit nem ér bocsi nem akarom megvenni tudod nekem már van motorom
kilora meg tudnad venni,mert ez nem olyan bazi nehez,mint egy ZXR.Mehbe tobbet adnanak a Kawaert azt biztos.
450 000,de nem hinnem,hogy valaha lesz ennyi loved egyszerre.
télleg menyniért adod el azNSR 250 motorod ? megveszem kilora
és te hol élsz istennek képzeled magad vagy mi? te vagy az idősebb neked kellene komoylabbnak lenned ... hej nem értem én az embereket
125 NSR utan a ZXR 250 visszalepes lesz
A tiednek nincs is hangja,villanymotor. A 2T hangtol meg behugyalnal,annyira szep.Nem auto hang.
190? Es utana felebredtel? 200-at?Te tenyleg hulye vagy!
Tudod mit,merjuk ossze nyaron,oke?Merjuk ossze!Vagy megfutamodsz?
Te tenyleg hulye vagy,nem fogok tobbet reagalni rad! Eltompul a motorom a hangja a fosod mellett?Barmikor oda basz?
Tudod mit,ha van batorsagod talalkozzunk...csak nehogy megsuketuljel mikor elmegyek melletted! :D
CR-nek alapjaraton erosebb es jobb hangja van,mint a te fostalicskadnak valaha lesz!
Tanuló motornak tökéletes jó vele motorozni utazó tempó oylan 130 140 körül van de nem idegesedik mikor gyorsabban kell menni sőt 160 170 sokkal egézségesebben emgy mint 110 el fogyasztása elég jó ami azt jelent hogy keveset eszik hosszú távra nem oyl kényelmes de aki ilyen vagy ehhet hasonló gépet vesz az ne azt nézze hogy menynit tud vele kényelmesen menni hanem hogy hogy ... 100 km/h ra nagyo ngyorsan ugrik 3. ban megy 130 midnen szép és jó addig míg komolyabb alkatrészt nem kell bele venni de amint látom a gép amit betettél annank nem igazán van szügsége max olajra szeritnem imádni fogod gépet de 400 is jó sőt az mégjobb lehet de a 250 ismételten mondom kitűnő tanulómotor 45 Le 141 kilo körül van nézd meg hogy miylen állapotban van a tank belseje én ott cumiztam kicsit .... biztosítás elég olcsó mire vagy még kíváncsi?
buszke lehetsz a romhalmazodra! Jobban jarnal ha a vetelarat atutalnad az arvizkarosultaknak!
a motor hibait?egyetlen egy hiba van vele kapcsolatban...hogy nem lottek le azt a tervezot,aki megalmodta!