Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LoLLLLLL :DDDDDDDD
Hu basszus,mi volt ma velunk az autopalyan...jovunk haza az M1-en az 1,9-es szivo diesel Peugeot Partnerunkkel 5os stiftben uveghangon 217,6-tal es egy ZXR 250-es mint a huzat elhuzott mellettunk,nagyon kemeny volt.
Köszi az infót kawazxr
Ja videot én is csinálok aztán majd néznek! Addig is jobb időt és széles utat minden kedves motorosnak!
ha midnen jól megy felteszek majd jövő héten egy videót
úgyis szarrá fogják fikázni de nem izgazt majd
mivel az erő velem van
köcce Dani az infót!!!
Majd csinálok én is videot és feldobobom h a nagy........ak elhallgassanak
1.8 2 körül mind a 2 be
csak legyen üzemképes a motorom majd csinálok már egy videót hogy midnen vitát leálícsak hogy mennyit pörög vagy hogy mennyit megy igaz az én gépem a legidősebb úgyhogy a többieké csak jobban mehet
de ősszel 14 ezres fordulaton mentem 6.ban 170km/h val és még ment volna
ha teheti valaki szeritnem is inkább 400 asat vegyen mert ahoz németországból is lehet olcsón hozatni alkatrészeket mert a 250 csak japánból lehet hozatni és vagy van vagy nincs ha meg van akkor horibilis összegű az allkatrész
egézségesebben emgy a zxr 400 az hóziher
mr 2 ütem písz
Vki megtudná mondani h mennyinek kell lenni a nyomásnak a kerekekben!!!!!
Az én vasm 18500nál szabályoz.
Hi Ricco
Engem érdekelne elmondhatnád hogy kell a tiltást ki nyomni belőle amúgy meg tudja valaki mennyi az első és a hátsó kerekekben a reális nyomás bárban? 1.6 az első vagytalán 2
Hát, igaz is meg nem is... Mivel a japán belpiacos motorokat mind letiltják 180 kmh-nál. A valóság az, hogy a túrasportok tényleg kifulladnak 170 körül, de a "supersport" 250-esek, CBR, ZXR, GSX-R, FZR mind elérik a tiltást, ami 180-nál van. ha jó a motor állapota.
Ha valakinek esetleg kéne, a Yamahán és a Suzukin tudom hogy kell kiiktatni a tiltást 180-nál. Akkor a 250-es elgyalogol 190-ig (óra szerint ).
Ha mar ez a kategoria,neked van a legjobban igazad.
Szerintem ne adjátok 400 as alá nemsokkal kerül többe meg menni se sokkal megy jobban de legalább van erő mikor kell.
ja igaz...apro lepesek...
hát még a 190 is sokkal de sokkal reálisabb mint a 210 ezt azért ne felejtsd el!!
190

felejtsel mar el minket.170 es akkor mar sokat mondtam!
szoval 1 motorost sem lattal

menjel inkabb vmi kiallitasra es fenykepeztessed le magad vmi szaron
Csá nem tudom pontosan de szerintem jobban járnál egy zxr 250-el vagy egy honda cbr 250-el ezek vígan viszik a 190-et is nekem is ilyen motorom van nagyon szeretem tudom ajánlani!
áíóíóíőáÜdv mindenkinek!
Egy ZZR 250-esben gondolkodom.
Sok tulajdonos véleménye alapján nekem az jött le, hogy ált. 165km/h ezeknek a motoroknak a vége.
A kérdésem az lenne, hogy elég lenne-e a motor ereje(35Le körül?), hogy egy hosszabb 6. fokozatot (amivel 175-180-nál érné el a pirosat) kiforogjon, ill. kb. mit lehetne ekkor tőle 6.ban várni alacsonyabb fordulaton?
Ill. ugyanez a kérdés, annyiban módosítva, hogy egy olyan végáttétellel, amivel 180 körül érné el a pirosat?
Előre is köszönöm a véleményeket...
Zolorb
Inkább tegnap lett volna ilyen idő, mindig ez a hétfő
Jól tették!!!
Országszerte aki tehette ma tekerte neki rengeteg motoros volt az utakon
Ja én is ezt mondom!!
most szivárognak maj haza az emberek!!
Ma vagy 20 motorost láttam!!
Sor4-est!
Sehol senki? Mindenki moccozik a jó idöben?
látom nem volt érthető amit írtam...
nem tűnt még fel hogy csak cukkol?
amíg így állsz hozzá nem fogja abbahagyni...