Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hulye vagy veled befejeztem,mert nincs ertelme tarsalogni
250-est mivel akarjak felvaltani?mert min 600 ccm kellene hozza es 4-6 henger.
es akkor mit kapunk???

125
600
800

tenyleg ertelmes.jol tonkre basztak
pedig oly hatalmasnagy bölcsességedet úgy zúdítod reánk mintha talmácsit te kupáltad volna GP versenyzővé
Hát a 250 még talán-talán (már az is hülyeség), de hogy a 125-ösöket 4T váltaná, azt már kétlem...
1.nem azt mondtam,hogy Talmacsi vagyok...de meg mindig magasabb szinten allok,mint ti.
2. honda egy kocsog zold vallalat
3.2009ig lesz 250...szerintem utana is...125 meg tuti meg lesz.

ha meg nem lesz...akkor meg jol tonkre szartak a motorversenyt egy eletre...mert 4T-vel versenyezni "mindenki" tud.
tudod mi jut eszembe 2t ről ? simson meg a robogó habár van már 4 üteműs robogó is
te azert nem tudsz sokat kinezni belolem,mert az agyad meg egy kezdetleges allapotban van,ami nem tudja felfogni a kintrol jovo ingereket.

sor 4,sor 4,sor 4 T

ennyit tudsz
kawa kérj elnézést tüstént az előzőekért
2 ütem tudod mi közöttünk meg közötted a kül. ?
1.az hogy te azt modnod elvielg tudsz jól motorozni akkro vajon miért nem vagy híres versenyző mint pl a biter vagy talmácsi
2. mi mégmegtudunk tanulni jól motorozni hiábahogy kezdők vagyunk máraki akar versenyzinten motorozni

viszont azt mondod hogya motorod nem elavult .... akkro vajon miért nem gyárt már a honda nsr 250 tipusúmotort? jah meg asszem hogy a motoGP bn is 2007 vagy 2008 ban már a 125 és 250 ccm es motorok márnem 2 üteműek lesznek ... bocsi hogy mertem iylet modnani miszter atyaúristen
énse sokat belőled
F*szom nem hajtani meg leelőzni a menőség hanem mutatványozni,
2t ezt is vágja szerintem, a gázt a hülye is tudja húzni, más kérdés hogy kanyarodni nem tud ezerrel.
eddig beszolasaid utan,nem nezek ki tobbet beloled.
2ütem nagyon okos ember ne bántsátok, mindehez ért
nézzétek már meg...ez 1 senki,már ugy beoltottam....moderátor kiszedte az írásomat szegénykém nem bírta...
Ez ócska válasz a hobbiból motorozás is veszélyes és drága
Képzeld azt!!
Valami bajod van vele!!
Lehet hogy többet ismerek mint te!!
nem tudhatod!!
Ja oké Tévedtem, én legalább beismerem
mert a motorozas veszelyes es draga
nem,Battan kishapsi lakik es a szerelonk.
persze,jo a tartalek.

de ennyi?minek 180 LE-ha 60-at hasznalsz belole + 80 kiloval nehezebb a geped?
Egy NSR 250-ben is van tartalek,pedig csak 62 lovas.
miszter 2 ütem ha oly nagy tapasztalt motoros versenyző atyaúristen vagy akkor hogy hogy nem vagy egyszponzorált versenycsapat versenyzője
2. ha nem tartasz órákat akkor mi a fészkes fenéért oktaatsz ki itt midnenkit heeee? MERT AZTÁN NAGYON NEM VAGYUNK KÍVÁNCSIAK RÁD
He Battan laksz inkább nem?
MR2T!

Állandóan azzal jössz,hogy minek egy hiper-szuper nagyobb motor, ha nem használod ki. Ezt Te látod így. Szpídes hozzáállás, amikor a gázkarra állandóan menetet kell csavarni.

De miért jó egy kisebb? Miért jó az, ha van egy kisebb motor, amit állandóan pörgetni kell? Akkor már inkább legyen egy nagyobb, amiben van tartalék... Nem?
pedig mentem volna én is órákra!!!
dobd ki a kukaba a 4T-ed