Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj gyerekek, ez már egy kicsit kezd zavaróvá válni.És még rám mondják hogy nehéz a felfogásom.Tudom hogy szerinted csak a 2T a moci de az élmény maga a motorozás, nem az hogy 2T vagy 4T.Én tisztellek meg minden meg megnéztem a honlapod és örülök hogy versenyeztél, de ha tényleg olyan kultúrált vagy aminek mondod magad akkor megkérlek én is nagyon kultúráltan hogy ezt a témát oda vidd ahova való és ne ide.Nekem is vannak 2T tapasztalataim (TZR 125, 96-os) és valóban jó, csakhogy ültem már 4T-n is és nem értem, de szerintem nem is akarom hogy most mi ebben a nagy vita hogy melyik a jobb, mindkettő jó csak mind2 máshogy.Eggyikkel sincs bajom és eztán se lessz.Valóban van benne élmény ahogy megdob a 2T de semmivel nem jobb mint a 4T.Tehát a motorral való észrevételeket várom és nem azt hogy 2T vs 4T.
Köszönöm!
98 as.
Mikori katalógus? 97-es vagy 8-as?
Hihi, jól külditek
nincs kedvetek chatre menni?
elozo hozzaszolasom komolyan mondtam.ha elmenyt akarsz 2T,ha nem,akkor 4T.
ha neked a szimszon egyenlo a 2T-vel csak sajnalni tudlak ertelmi fogyatekossagod miatt.
Basszus most ne kezdjétek megint ezt a 2T a király a 4T meg fos.Leszarom hogy melyik milyen.Tudom hogy az Aprilia valamivel gyengébb és azt tuti be merném vállalni, a kawában nem voltam biztos.Mindkettő moci teccik de pl külsőre tuti jobban bejön a Kawa.Félreértés ne essék, tisztelek és mindenkit de már kurva unalmas ez a fikázás.Nem értem miért kell hülyeségekkel belerondítani minden forumba.Most erröl a mocirol kérdeztem és nem a 2T vs 4T.Megvan annak is a foruma és ha csak valami értelmes tanácsal nem tudsz előrukkolni akkor légyszives ne zaklass se engem, se a többi ember az ilyen hülyeségekkel.A tanácsokat meg köszi és továbbra is várok észrevételt, mire figyeljek jobban amikor még nagyon új lessz ...stb
Simsonnal elmentünk discoba hajnalba beköpte a gyertyát aztán hót részegen kicserélni az már 2t élmény
ha neked szamit az elmeny is a motorozasban,akkor 2T...ha csak kozlekedni akarsz,akkor 4T.
Dehogy kezdjük nincs értelme ezzel csak azt akartam mondani :kinek a pap kinek a papné.
Nem lesz túl eröss, meg leszel elégedve aztán ha egy haver odaad egy nagyobbat egy körre utánna már kicsi is lesz persze csak ha már összenöttél vele.
V2 motor...sor 4 auto :) szoval te szereted az autokat,van ez igy.
feri,ha megint elkezditek...ááá aludjatok már
Ha 2t nem eröltené hogy sz..ok a 4t akkor semmi gond nem lenne mert igy kezdődött a 2t k fikázása és ez oda vissza megy kinek a 2t kinek a 4t és ebbe bele kell törödni, én utállom a v2 eseket is dehát ez van ez az én véleményem van aki meg azt isteníti.
Hi all.
Na szoval most viszonylag sokat megtudtam erröl a kavárol.De viszont lenne még azért kérdésem.Szerintetek nem túl erős ez egy kezdőmotornak? Merthát ez lessz az első és most rakom le Akor.-ra.
Gondolkodtam én még RS 125-ön is de nem tudom melyik lenne a jobb választás.Az tuti hogy ez a Kawa nagyon bejön csak kérdés hogynem lessz e túl erős.Tanácsokat és tapasztalatokat várok.Előre is köszi
1-et értek!

Valakinek ez kell, valakinek az, és ez így van jól. Engem sem tudna senki rábeszélni egy sportmotorra, mert egy szenvedésnek tartom vele a motorozást... Vagy én vagyok nagy?

Ezzel úgysem tudunk senkit meggyőzni semmiről... Ez olyan, mint a dízel vs. benzines vita...
Hiába mondják nekem, hogy nagy dagadt néger nővel jó dugni, ha nekem a vékony(abb), fehér, rózsaszín puncis lányok jönnek be... (ezt egy másik fórumon olvastam, de kurvára igaz... )
jó csak aludj már
NSR 500-al
haggyátok már abba,jó motorok és kész.aki kawás az aludjon zxrrel aki 2t az meg rs250nel ennyi...
vegre elhuzol aludni,fellottek mar a pizsit,mi?:)
A jelenlegi 125-ösök annyira nagyon mennek, hogy annak a környékén nem lesznek a 4T-vel...
nah jó meguntam ezt a magát félistennek képzelő valakit havalakinek kérdése van a motorrol akkor arraválaszolok vagy ha kérése van meguntam ezt a lama embert
eurosporti kommentatorok hulyek

elmondom mit tudsz kihozni egy 125os 4Tbol...
szart,de azt jo sokat
nem én találtam ki a szabályváltoztatást a euro sporton mondta akommentátor... amúgymeg sose lehet tudni hogym it tudnának kihozni a 125 ccm es 4 üteműs motortból mert a 124 2t ből kihoznak simán 230 is