Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

180 ba árulom fixen! de jönnek az ajánlatok cserékre...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr-4979822

menny
it kérnél a mocidért?
nekem most egy crm-em van azt akarnám először eladni vagy elcserélni.. van 1 érdeklődő aki a zxr jére cserélné + dobnék neki rá! te menyibe árulod a tied? érdekel csere?
Szia!
Az enyém éppen eladó ha gondolod valamikor fussunk össze, nézd meg ha gondolod, ez nincs széthajtva... de ne higgy nekem próbáld ki. nem csörög nem zörög egyenletesen jár, indul hidegen melegen.
Hello! gondolkozok egy zxr 250-en! mikre érdemes odafigyelni? hogy tudom kiszűrni ha szét van hajtva?
Hát igencsak szar az idő....
Kb 2hete esik az eső minden nap...
Miért nem hiszed? Én tegnap egy 403km-es kört nyomtam
Ennyire rossz idő lenne otthon? Haza se mek
Hol vagytok? Sehol senki napok óta
Pedig nemhiszem hogy mindenki motorozik ilyen időben
hali
én tudok segiteni mind2ben . de ha télleg komoly a dolog tel számod küld el emailban felhivlak akkor megbeszéljük a dolgokat. bp.-n vok
Hello
Van közületek valaki aki karbiszinkron és szelephézag állításban segítségemre tudna lenni? :) természetesen nem ingyen. (BP Környékén)
Köszi Márk
60%os hátsó fékbetét gyári 3eft+posta vagy bp és környéke személyesen
megpróbálok többet látogatni ide a fórumra bár még csak tanulni tudok, nem nagyon értek hozzá :)
üdv népek :D
Persze hogy megoldható, nincs több 50kilónál, fogás is van rajta, mi már vettük ki, berakáshoz kell csak két ember, az egyik tartja a másik át dugja a csavarokat!
attól függ, mennyit tudsz emelni?!
olyan 50 kiló lehet szerintem...
Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy hány kiló a ZXR 250 blokkja?
Úgy tűnik egyedül kell elhoznom egy helyről személyautóval. Szerintetek megoldható?
Kedves Banyek!

Betettem az új tájékoztatót, ajánlom figyelmedbe a honlapot milyen újdonságok kerültek fel.
Amennyiben kérdés merülne fel kérlek e-mail címünkre jelezd, vagy telefonon:

E-mail: redlinehungary@gmail.hu
06-20-231-5840

Üdvözlettel:
Red Line Hungary Kft
Kedves Motorosok!

Örömmel jelentem be, hogy a 2011.07.31-én Kakucs-ringen tartandó Red Line Motoros Versenynap további \\\"finomságokkal\\\" bővült.

A 15.000 forint (adók és egyéb juttatások levonásra kerültek) mellé az alábbi díjazásban részesülnek a dobogós nevezők.

Red Line Motoros Versenynapra a Mescapo Kft MOTUL kenőanyag nagykereskedése az alábbi felajánlásokat tette:

 Minden hivatalosan regisztráló versenyző részére, 1-1db 1000 Ft értékű vásárlási utalványt függetlenül a nevezők számától.

 Minden kategóriában, az első három helyezett részére 1-1db MOTUL sapkát, mint tárgynyereményt. (18 db)

 Minden kategóriában, a helyezéstől függően vásárlási utalványt kapnak a nevezők a következők szerint:

I. helyezett : 1 db 5000 Ft-os utalvány (összesen 6db)
II. helyezett : 1 db 3000 Ft-os utalvány (összesen 6db)
III. helyezett : 1 db 1000 Ft-os utalvány (összesen 6db)

 Összesen 3 darab nyereménycsomag a különdíjban részesülő nevezőknek

A vásárlási utalvány beváltható a helyszínen, MOTUL standon, vagy a kereskedőnél:

Mescapo Kft. Mezőcsát, Széchenyi út 59. Tel: 06/30-565-9296
E-mail: gbc.mescapo@gmail.com

Leszarom® www.leszarom.com az alábbi termékekkel járul hozzá a díjazásban.

Minden kategória első helyezettje kap egy Leszarom® csomagot , benne (mindben):
1 Leszarom® Hátizsák, 1 Leszarom® Övtáska, 4 flakon Leszarom® Tabletta, 1 Leszarom® Poszter, 1 Leszarom® Baseball sapka, 1 Leszarom® Matrica, 1 Leszarom® Hűtőmágnes .

GeorgeDesign www.motormatricak.hu felajánlásából a rendezvényen tudunk biztosítani nevezők számára rajt számot. Egyéb rendezvényi motormatricák elkészítésében is vállaltak minden feladatot.


Amennyiben 5 fő nevezőt (rajtad kívül) magaddal hozol a rendezvényre, abban az esetben a te nevezési díjad INGYENES. Tehát nem kell kifizetned a nevezési díjat és ugyan úgy részt vehetsz a kategóriádon belüli első helyezésért való küzdelemben. A kedvezmény kizárólag úgy érvényes, ha a 5 (+ a tiedet) fő nevét elküldöd nekünk e-mailbe 2011.Július.28 24.00 időpontig és a rendezvény napján az összes általad megjelölt fő megjelenik, mint nevező:

E-mail címünk: redlinehungary@gmail.com

Egyéb újdonságok:

A rendezvényen nevező motorosok számára 8 darab pavilont helyezünk el, székekkel.
Hűtött italokat biztosítunk az a nézők és nevezők számára egy bizonyos mennyiségig.
Leszarom® termékek osztogatása (hűtőmágnes, tabletta, matrica)
A rendezvényen amerikai Hot-Dog-os autó lesz.

Továbbá egyéb meglepetésekkel is szolgálunk, de ezeket csak az tapasztalhatja, akik kilátogatnak rendezvényünkre.

Sokan kérdezték, hogy lesz-e újabb rendezvény?

Abban az esetben, ha sikeres lesz ez a rendezvény, akkor természetesen igen, de ehhez ti is kelletek!
Ha sokan eljöttök, akkor nagyobb pályákat is ki tudunk bérelni és még több támogatót tudunk meghívni rendezvényeinkre és jövőben még nagyobb tétekért lehet küzdeni!

Bővebb Információ:
www.red-line.hu
Üdvözlettel
Red Line Hungary Kft
Akkor jó lesz ez :D
Mi is mennénk szerintem ketten
Nem hogy mindannyian eljönnétek augusztusban Kunmadarasra, ott aztán lehetne bandázni. Ha meg esetleg ráununk, elindulhatnánk akár Bükkbe vagy Mátrába kerülni.
alap...
Üdv. Úgy néz ki, h rajtam kívül még 3 zxr 250 -es cimborám is jönne :) Lehet szükségünk lesz a kordonszalagra :)
Haha, akkor mégis meg tudok jelenni, nem tudsz lerázni! Tudom hogy azért akartad most hogy ne kelljen meg mutatnod magad nekem
upsz...
Hali!
Még mindíg van egy eladó karbisorom és egy szett első AP racing fékbetétem. Ha kellene valakinek akkor szóljon!:)