Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valakinek van műszerfala? és ha igen mennyiért?
Szia. Jó-jó , de sztem írj 1 emailt az msn címemre, mert régen már meg voltál nekem és most nem tudlak visszavenni.
Felvettelek msn-en féktárcsa féknyereg érdekelne.
shagrath! Nekem van alkatrészem, de nem sok maradt már. A blokkban megvan a váltó, kuplung, a blokk alsó, felső része,olajteknő, vízpumpa, főtengely, hajtókarokkal. Nagyjából egyben is van. A deklik, illetve a hengersor, vezérlés nincs rajta. de henger alatti részből minden. Üdv.
Sürgősen. És azonnal fizetek érte.
Sziasztok, nekem még változatlanul kellene egy blokk vagy alkatrészei, ha valaki tud segíteni írjon. Köszi
Igen +van. Ha érdekel, vegyél fel msn-re vagy írj emailt. Ott majd küldök róla képeket.
Hali, a tankra csatlakozó légbeömlők megvannak még?
Nem jó a kerekhez, váz is hosszabb.
üdv! farokidomot hátsólámpával mennyiért adod? /jó a kerek lápáshoz?/
Nem jó a kerekhez.
Oldalidomokat mennyiért adnád? (És az jó a kereklámpáshoz?)
Itt 1 kép róla.
Üdv srácok. Vannak alkatrészeim.

A blokkot már lefoglalták, a fejidomot, első lámpát el is vitték.

Minden más megvan !

Van olyan rácsom is, ami az oldalidom és váz között van többen is kerestétek:D
A szétszedés az oké csak a lánc leszedéssel vagyok bajban. Az a baj hogy ha szétvágom a láncot attól még az újat nem tudom berakni, csak úgy ha azt is szétszedem, azt meg nem szeretném.
MI azt 1-szer cseréltük csak a láncot. A kuplung deknit szedtük le, aztán a régit szétvágtuk, az újat meg befűztük. De majd perszer elmondom.
Üdv.
Ha megbontod akkor légyszi írd meg hogyan szedted le az alsó vezérműlánckereket. Vezérműláncot szeretnék cserélni, de nem tudom kiszedni, mert nem tudom hogyan jön le a lánckereke, és nem akarom elrontani. Előre is köszi!
rendben, már felvettelek!
Facén már láttam, mikor mesélted Viktornak. Persze, majd vegyél fel és megbeszéljük.
Hy!
A gyári dob ha van benne "e" betű akkor az érdekelne. :D
Helló! Nekem kellene a fejidom, fejidomtartó konzol, első lámpa, vissza pillantó tükrök, plexi, bal lábtartó és a blokk bal oldali deklije. Fontos lenne! Hétfőn ütött el egy autós :( Msn-en beszéljünk ha lehet! Előre is köszi!
Rendben feltétlen írj h mi az ami van belőle és milyen állapotba vannak, előre is köszi.
Hétvégén visszatérünk rá :D Megbontom és utána értekezünk.
Fasza, akkor szelepsor?
Blokkot már 2-en kérték és sztem meg is fogom bontani. Egészben nemhinném, hogy oda tudom adni.