Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Októberben vagy Novemberben engem lehet hogy érdekelni fog cakk-pakk minden. Ha aktuális lesz majd szólok :) Legkésőbb December.
hát igen bár nem szívesen csinálok ilyet, de a hangulathoz kellett!
Milyet ordít a kicsi 00:46-nál kiszúrtalak kapásból.
Valakit nem érdekell 1 alkatrész pack ?:D Már jó lene megszabadulnom tőlük :D
Az árakat meg tudjuk beszélni.

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Szerintem ezek a motorok legendák és eljön az az idő amikor nagyon sokat fog érni mert ritka lesz Mivel hogy egyre kevesebb van belőlük
Én is így látom. Ráadásul a zxr-ek kinézete még ma is megállja a helyét.
Jaja, szerintem ez a kult motorok körét erősíti elég jól, mert ez unicum, remek gépek, el sem adnám ha nem lenne muszáj, de sajna nem férek el tőle! Amúgy meg aki tudja mennyire jó egy ilyen gép az majd úgy is elviszi
szerintem meg simán... mint ahogy a régi kocsit is el lehet adni, úgy a régi motort is... és ennél még régebbieket is vesznek, nem is kevesen... aki tudja, hogy mi van benne, vagy mit tud, az megveszi... mi is megvettük egykor, nem?! akkor meg mi a különbség? az biztos, hogy nem az a pár év, amit használtuk... azon csak az ára látszik meg, méghozzá eléggé lefelé eső tartományban...
Szerintem már nem nagyon vesznek ilyen motort. Aki egy picit is ért a motorokhoz, az utánanéz előtte és rájön hogy sor4-es 20 ezret forgó, 15-20 éves motor nem a legjobb választás.. Hiába írod oda hogy "kurva" jó állapotban van. Inkább gyűjtenek még 1 évig és utána vesznek egy 600-ast.
(Esetleg az elfogult fiatalok vesznek ilyen motort akiknek ez a kedvenc típusuk és gazdagok és nem érdekli őket mennyit kell majd rákölteni.)
Szerintem tartsd meg és jó lesz a fiadnak kezdőmotornak, vagy neked öregkorodba boltba eljárni. Persze attól árulhatod, és lehet hogy pár év után lesz egy palimadár akire rá tudod sózni, de könnyen nem fog elkelni az biztos.
erre az árra harapnak rendesen?
Jaja lehet az lesz, de az árát nem változtatom, most már az a lényeg menjen el, mivel megvettem a kocsit is, most már csak a helyet foglalja a műhelyben, és nem tudok neki állni a robogóbol épített go-kartnak
Tedd fel újra a hirdetést több mint 1 éves sokan nem keresik vissza. csak a frisseket nézik!
Nehogymár ennyiért add el bőven többet ér!
hehe Én ezért sem írtam ki az email címem, ha valakit érdekel hívjon fel..
Persze, mindig mindennap kapok mailokat hogy hízóra, kis biciklire, első szülött lányra ilyesmire cserélnék, a legutóbbi hogy jó akkro hétfőn megyek megveszem, mondja a srác, aztán szombaton közli hogy pénze az nincs.... ember, Agyfaszt kapok az ilyenektől.....pedig fasza a gép
én nem is értem, hogy miért nem megy el, elég régóta látom hasznaltauton. keresnek amúgy egyáltalán miatta?
Még mindíg nem kell senkinek a kawasakim? Már 250ezer forintért hozzá vágom valakihez csak vigyétke már el
Szia!

Van alaktrészem hozzá! Steelhorse Motor Pécs
van persze!
estefelé felveszlek csak most megyek dolgozni
Van msn-ed mert szeretnék kérdezni párat meg tapasztalatokat
Az én msn-em scorcher52@gmail.com
Nekem az olajat nem ette viszont a 2 belső hengerben 2bar volt a kompresszió a két külsőben meg 8
A csere után 10.5 lett mindegyikben!
A képek az enyémről készültek

Egyébként telefonon beszélj velük szerintem úgy gyorsabban fog menni a dolog.
Köszi szépen már felkerestem a Big Banget de még nem írtak vissza neked is ette az olajat azért cserélted ki?
Ajánlott megvenni, mert a régit ha visszateszed sosem lesz ugyan olyan mint volt!
De ha igényes a szerelő akkor ő is ezt fogja mondani hogy cseréld ki azokat is
Ezt most mind meg kell vennem hozzá még?Mármint a tömítést is?
16db kell
Nekem 31.480ft volt a hengertalp és a hengerfej tömítéssel együtt!
Elméletileg olyan 550ft/darab de nem emlékszem pontosan
cikkszáma:920491308
rendelni: Kawasaki big bang (kb 1hét a szállítási idő)
Sziasztok!
Kérdésem lenne szelepszárszimering mennyi kell egy zxr 250be és hol tudok szerezni szelepszárszimeringet és mennyiért?
Légyszíves segítsetek nemsoká viszem a szerelőhöz és már csak ez hiányzik :P