Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tank le, benzincső le, benzin bele a szűrőbe, ha az feltellik légmentesen, tank vissza, és indul is:D Ez nem mondtam, benzin ne fogyjon ki XDXD
3 éve járok 160-as gumival
160/60
Be kell neki indulni tedd rá a szivatót és menni fog. Ha nem akkor próbáld betolni! Biztos h menni fog
Szevasztok!
Lenne egy kérdésem. Benzinhiány miatt megállt a moci, majd megtankoltam de mégsem kapja fel a benzint. Mit csináljak vele?
Ha- ha :D furcsállom, h felmegy rá, mert a 150-est láttam úgy h éppen rámegy.
óóó de gazdag vagy

egyébként felmegy nekem is az van rajta
legalábbis volt... aztán asszem 150-es ment fel rá...
aztán eladtam a vasat...
Fel, azt hiszem kettőspontos Petinek is ilyen van nem?
Üdv

felmegy a pici ninjára a 160/60 r 18-as gumi ?

http://www.r17.hu/index.php?pa...
Ha esetleg érdekel valakit egy kis motorépítés
Eleje CBR600RR hátulja R1!
Szeretnék markolatot cserélni a picikén...
Valaki tudja hogy milyen méret kell rá?
Hát remélem, hogy annyira nincs nagy baja.
Azt nem tudom biztosra hogy megoldja-e. De az mindig ráfér ezekre a motorokra. Nekem is volt hogy melegen nehezebben indult és akkor karbiszinkron megoldotta, más oka is lehet. Pl szelepek...
A hidegindítás zavar a legkevésbé. De azért jó lenne ha melegen is indulna XD Tehát azt mondod, hogy egy karbiszinkron megoldja a gondot?
Csak annyi hogy egy közel 20 éves motortól ne várd hogy úgy induljon mint egy injektoros automata befecskendezésű bmw...Ezeknél a típusoknál játszani kell a szivatóval...
Karbiszontkront azért állítasd be egy szerelővel.
Jó gazdája leszek ne aggódj Kingston. XD
De engem ez a szivató kicsit zavar. Szerintem valami baj van vele, mert ugye hidegen nagyon magas fordulaton szivatózik és melegen nem akar indulni. Ha elkezdem piszkálni a szivatót akkor néha elindul melegen is. Nem tudjátok mi lehet a baja?
El adtam:-( Nem használtam sokáig, de most hiányzik mégis:( Remélem jó gazdihoz kerül:-)
:( sajna
Nem, a hirdetésben is szerepel, hogy 33kw-os, tehát a forgalmiban is ez van, tudtommal ez már A ketegória.
A tiedet lehet vezetni A.korl jogosítvánnyal?
Egyébként tetszene.
Szia! Aha megvan még sajnos:( Most fontolgatom az ár emelést, hátha az miatt nem viszik el:D
Kingston! megvan még a motor? töltenél fel képeket róla?
üdv:jani
Üdv!
Szeretném tudni hogy más típusú zxr fejidomot rá lehet rakni?/kisebb átalakítással/
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, sok helyen kerestem, de eddig nem túl sok sikerrel, bontott alkatrészeket a 2008-as Ninjámhoz.

Sajnos volt egy balesetem amiben egy kicsit megsérült a motor. Amire szükségem lenne az
- egy jobb oldali lábtartó
- egy jobb oldali lábfék konzol (maga a fékpedálnak nem lett baja, csak a konzol tört le)
- egy jobb oldali első index
- és egy jobb oldali olajdekni

Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

Az e-mail címem: jung.arpi@gmail.com
hello!hétvégén megyek megnézni egy zxr 250 92-es évjáratú gépet!tudtok pár tanácsot adni mire érdemes odafigyelni?ha szét van hajtva hogyan tudom kiszűrni?álíltólag nem füstöl! mert elég sok rémhírt hallottam 250 esekről..jah és azt mondta hogy a motorja annyira zajos amennyire lennie kell....